SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

200 zł kieszonkowego i 7 proc. na koncie oszczędnościowym na Dzień Dziecka od Banku Pekao

W Banku Pekao S.A. rozpoczęła się promocja, w której dzieci i nastolatkowie mogą otrzymać 200 zł kieszonkowego na start oraz 7 proc. na koncie oszczędnościowym Mój Skarb. Oferta obejmie również rodziców, którzy będą mieli możliwość zyskania 8 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

fot. Shutterstock.comfot. Shutterstock.com

Aż 3 na 4 dzieci w wieku do 17 lat będących klientami Banku Pekao - posiada w nim konto osobiste. W najstarszej grupie wiekowej nastolatków jest to aż 9 na 10 klientów. Najczęściej posiadanymi produktami, z których korzystają młodzi - jest konto oszczędnościowe i karta do konta, a także aplikacja PeoPay KIDS lub PeoPay. Są to produkty, które pozwalają najmłodszym zdobyć wiedzę finansową, uczą oszczędzania, zarządzania budżetem oraz kształtują samodzielność i przedsiębiorczość.

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich dzieci Bank Pekao S.A. przygotował atrakcyjne promocje dla małych i dużych dzieci.

– W Banku Pekao wiemy, że edukacja finansowa jest istotnym elementem rozwoju dzieci i trzeba ją rozpocząć jak najwcześniej. Ważnym elementem tej edukacji jest konto i aplikacja bankowa, z której dziecko korzysta pod nadzorem rodzica. Co ważne, z obserwacji rodziców wynika, że dzieci lepiej radzą sobie z finansami, kiedy mają swoje konto w banku. Jestem pewien, że przygotowana oferta z pierwszym kieszonkowym dla dziecka za założenie konta, będzie dodatkowym wsparciem dla rodziców w procesie kształtowania dobrych nawyków swoich pociech, jak również w nauce odpowiedzialnego zarządzania oszczędnościami – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej w Banku Pekao S.A.

Prezent dla dziecka - 200 zł kieszonkowego od banku

Aby wziąć udział w promocji należy spełnić odpowiednie warunki, które są uzależnione od wieku dziecka bądź nastolatka:
Rodzic dziecka do 5. roku życia powinien założyć mu Konto Przekorzystne i zapisać do promocji do 1 lipca 2024 r. oraz zapewnić na Koncie Przekorzystnym saldo powyżej 200 zł na dzień 31 lipca 2024 r.
Jeśli dziecko ma od 6 do 12 lat rodzic powinien złożyć dyspozycję o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS, na który składają się: Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS oraz aplikacja PeoPay KIDS i zapisać je do promocji do 1 lipca 2024 r. Dziecko ma zalogować się do swojej aplikacji PeoPay KIDS oraz zapłacić min. 3 razy kartą lub BLIK do 31 lipca 2024 r.
W przypadku nastolatków w wieku od 13. do 17. roku życia rodzic powinien otworzyć mu Konto Przekorzystne z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay oraz zapisać do promocji do 1 lipca 2024 r. Dziecko ma zalogować się do swojej aplikacji PeoPay oraz zapłacić min. 3 razy kartą lub BLIK do 31 lipca 2024 r.

Nagroda zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne dziecka do 31 sierpnia 2024 r.

Prezent dla dziecka – 7 proc. na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao przygotował ofertę specjalną z atrakcyjnym oprocentowaniem dla nowych rachunków oszczędnościowych Mój Skarb. Aż 7 proc. w skali roku przez 5 miesięcy od otwarcia rachunku Mój Skarb dla salda do 5 tys. zł. Oferta obowiązuje do 13 czerwca 2024 r.

Prezent dla rodzica - voucher 100 zł w Bezcennych Chwilach

Niespodzianki czekają również na rodziców, którzy założą dzieciom konto z kartą z wizerunkiem gamingowym. Po spełnieniu odpowiednich warunków mogą otrzymać 8 tys. punktów w programie Bezcenne Chwile, co oznacza nagrodę o wartości 100 zł. Przykładowe nagrody dostępne w ramach katalogu gaming i muzyka: karta podarunkowa Steam, doładowanie do PlayStation Store, cyfrowy kod na zakup gier na konsolę Xbox, karta podarunkowa do Spotify Premium, voucher do wykorzystania na eventim.pl.

Co należy zrobić? To również zależy od wieku dziecka:
6-12 lat – rodzic zakłada dziecku Pakiet PeoPay KIDS, w skład którego wchodzą: Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe Mój Skarb, karta Mastercard PeoPay KIDS z wizerunkiem gamingowym oraz aplikacja PeoPay KIDS;
13-17 lat – rodzic otwiera nastolatkowi Konto Przekorzystne z kartą debetową Mastercard Debit FX z wizerunkiem gamingowym lub muzycznym.

Konto należy założyć do 13 czerwca 2024 r. Ponadto w okresie 30 dni od zawarcia umowy rodzic powinien zapłacić co najmniej pięć razy swoją kartą Mastercard zapisaną do programu Bezcenne Chwile. Jeśli nie jest klientem Banku Pekao lub nie uczestniczy w programie Mastercard, by skorzystać z promocji, musi założyć konto z kartą nie tylko dla dziecka, ale również dla siebie oraz zapisać się do programu Bezcenne Chwile.

Produkty dla dziecka można założyć w prosty i wygodny sposób bez konieczności wizyty w oddziale. Wystarczy, że rodzic zaloguje się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 i wejdzie w zakładkę Panel rodzica. Tam wybiera wiek dziecka i produkty, jakie chce dla niego zamówić. Jeśli nie posiada konta, może je wcześniej założyć dla siebie (także online).

Bank Pekao S.A. ma szeroką ofertę skierowaną do dzieci. Konto oszczędnościowe Mój Skarb można założyć maluchowi już w dniu jego narodzin. Starsze dzieci w wieku od 6 do12 lat mogą uczyć się samodzielności i zaradności razem z pakietem PeoPay KIDS, w skład którego wchodzi konto osobiste – Konto Przekorzystne, konto oszczędnościowe – Mój Skarb, aplikacja i własna, imienna karta do konta. W aplikacji PeoPay KIDS najmłodsi odkrywają świat finansów razem z wirtualnym trenerem, którego sami wybierają – Lisem, Żubrem lub Złotówką. Pierwsze kroki dziecka są stawiane pod bacznym nadzorem opiekuna, który sprawuje dyskretną kontrolę w Panelu rodzica. Natomiast nastolatki mogą korzystać z Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową oraz z aplikacji PeoPay z większą dozą samodzielności.

Dla młodych prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługa karty do konta i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie są bezwarunkowo bezpłatne aż do 26. roku życia.

Szczegóły ofert promocyjnych dla dzieci dostępne są na stronie www.pekao.com.pl/promocje-dla-dzieci.

Szczegółowe dane dotyczące Edukacji Finansowej dzieci znajdują się w raporcie banku - tutaj.

Dołącz do dyskusji: 200 zł kieszonkowego i 7 proc. na koncie oszczędnościowym na Dzień Dziecka od Banku Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl