SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dzień Kotana

Radio dla Ciebie organizuje wielki koncert plenerowy "Dzień Kotana"

Radio dla Ciebie organizuje - wraz ze Stowarzyszeniem Monar-Markot oraz władzami Warszawy - wielki koncert plenerowy "Dzień Kotana", który odbędzie się w niedzielę 27 października br. przed Pałacem Kultury i Nauki. Celem tej pomyślanej z rozmachem imprezy jest przypomnienie idei przyświecającej życiowej działalności Marka Kotańskiego, a więc troska o najbardziej pokrzywdzonych przez los - ludzi bezdomnych, biednych i chorych, a w sferze konkretnej zebranie środków na dalsze istnienie 86 domów dla bezdomnych i 50 domów i punktów konsultacyjnych Monaru. Obejmują one opiekąą100 tysięcy dorosłych i dzieci, borykając się stale z ogromnymi problemami materialnymi i organizacyjnymi.

Udział w koncercie, który będzie manifestacją solidarności i wsparcia dla najbardziej potrzebujących, zgłosili dotychczas: Ewa Bem, Krzysztof Daukszewicz, Anna Maria Jopek, Anita Lipnicka, Patrycja Markowska, Mietek Szcześniak, oraz Kwartet Rampa, Elektryczne Gitary, Kabaret Moralnego Niepokoju, Varius Manx. Spodziewane są dalsze zgłoszenia czołowych zespołów i gwiazd estrady. Koncert, który będzie transmitowany przez radio i telewizję, poprowadzi Zbigniew Hołdys.

Organizatorzy liczą, że przedstawiciele wszystkich mediów oraz liczni przyjaciele i współpracownicy Marka Kotańskiego włączą się w organizację tego szczególnego wydarzenia artystycznego.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dzień Kotana

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl