SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennik bez sobotniego dodatku?

W sobotę nie ukazał się nowy weekendowy magazyn "Dziennika", który miał zastąpić zlikwidowany dodatek dla kobiet "Życie jest piękne". Dlaczego?

- Nowy dodatek nie ukazał się  z przyczyn technicznych - poinformowała Małgosia Bałuch z biura prasowe Axel Springer Polska.
 
Wydawca "Dziennika"  zapewnia, że nowy magazyn na pewno sie pojawi, choć terminu jego debiutu ASP nie było wczoraj w stanie podać.

Przypomnijmy, że dodatek dla kobiet "Życie jest piękne" po raz ostatni pojawił się 19 sierpnia. 26 sierpnia do kiosków miał trafi nowy weekendowy dodatek "Dziennika". Jak podano w komunikacie "czytelnicy mieli znaleźć te formy dziennikarskie, na które w codziennym wydaniu rzadko jest miejsce, m.in. obszerne reportaże, pogłębione analizy i dłuższe wywiady".

- "Dziennik jest bardzo młodą gazetą i stopniowo ewoluuje, dostosowując się do potrzeb czytelników. Podjęliśmy decyzję o zmianie dodatku, ponieważ widzimy, że nasi czytelnicy przywiązują największą wagę do wysokiej jakości dziennikarskiej, a nie poligraficznej. Jesteśmy pewni, że nowy dodatek spełni te oczekiwania. Europa i nowy magazyn Dziennika zapewnią naszym czytelnikom solidną porcję lektury najwyższej próby – komentował parę dni temu Robert Krasowski, redaktor naczelny "Dziennika".

Redakcją nowego dodatku, którego nazwy wydawca gazety nie zdradza, kieruje Magdalena Cytowska, szefowa działu społeczeństwo w ”Dzienniku”.

"Dziennik" zadebiutował na rynku 18 kwietnia br.  W pierwszy miesiącu sprzedaż wyniosła 253.569 egzemplarzy, w maju 259.039 egz. a w czerwcu 214.826 egz. (dane: ZKDP).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennik bez sobotniego dodatku?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl