SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dziennik Gazeta Prawna” podrożał o 40 groszy

Cena egzemplarzowa większości wydań „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL) została podwyższona z 6,50 do 6,90 zł.

Z 6,50 do 6,90 zł podrożały wydania „Dziennika Gazety Prawnej” w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Nie zmieniła się natomiast cena wydania weekendowego, które trafia do sprzedaży w piątki - kosztuje nadal 9,90 zł.

Poprzedni raz dziennik podrożał jesienią ub.r.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych Polskich Badań Czytelnictwa w drugim kwartale br. średnia sprzedaż „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 30 636 egz., z czego 16 740 w wersji elektronicznej.

Grupa kapitałowa Infor PL, oprócz „Dziennika Gazety Prawnej” wydająca m.in. platformy internetowe pod marką Infor, w ub.r. osiągnęła wzrost przychodów o 4 proc. do 96,27 mln zł. Natomiast jej wynik netto poszedł w dół z 8,32 mln zł zysku do 4,55 mln zł straty, m.in. wskutek odpisu zaległych należności od Garmond Press, a liczba pracowników zmalała z 341 do 311.

W br. podrożało wiele gazet i czasopism, pierwsze podwyżki wprowadzono z początkiem stycznia. Tygodniki „Do Rzeczy” i „Newsweek Polska” już w kwietniu podrożały kolejny raz - ten pierwszy łącznie o 2 zł, a drugi o 1,40 zł.

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” podrożał o 40 groszy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
GW
I tak tańszy niż papier toaletowy
odpowiedź