SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Hirsch, Radosław Korzycki i Łukasz Grajewski na stałe w redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”

Do zespołu redakcyjnego „Dziennika Gazety Prawnej” dołączyli Rafał Hirsch, Radosław Korzycki i Łukasz Grajewski. Hirsch jesienią ub.r. współpracował już z „DGP”.

Od lewej: Rafał Hirsch i Radosław KorzyckiArticle

Rafał Hirsch współpracę z „Dziennikiem Gazetą Prawną” zaczął we wrześniu ub.r., natomiast z początkiem br. dołączył do działu Ekonomia i Społeczeństwo.

Od listopada 2015 roku do lipca ub.r. był redaktorem naczelnym Next.Gazeta.pl, a wcześniej przez 11 lat był związany z Grupą TVN - jako dziennikarz stacji TVN24, TVN CNBC oraz TVN24 Biznes i Świat.

- Gospodarce nasza gazeta i nasze serwisy internetowe poświęcają bardzo dużo uwagi. Rafał Hirsch pisze o niej z wielką znajomością rzeczy, a jednocześnie bardzo przystępnie. Wyłuskuje zawsze najciekawsze tematy i wątki. Bez wątpienia wzmocni i wzbogaci naszą ofertę dla wszystkich, którzy interesują się ekonomią i społeczeństwem - komentuje Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny „Dziennika Gazety Prawnej”.

Radosław Korzycki w „DGP” będzie się koncentrował na relacjonowaniu wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej był związany z „Tygodnikiem Powszechnym”, gdzie zajmował się tematyką polityki zagranicznej i relacji transatlantyckich.

Natomiast Łukasz Grajewski został korespondentem „Dziennika Gazety Prawnej” w Niemczech. Wcześniej o tematyce zagranicznej pisał m.in. do „Więzi”, „Gościa Niedzielnego” i „Nowej Europy Wschodniej”. W latach 2017-18 był stypendystą European Journalism-Fellowship na Wolnym Uniwersytecie w Berlinie

- Najważniejsze dla świata rzeczy dzieją się w Stanach Zjednoczonych, a dla Europy - w Niemczech. Dzięki Radkowi Korzyckiemu i Łukaszowi Grajewskiemu - którzy doskonale znają nie tylko politykę amerykańską i niemiecką, czy szerzej europejską, ale i jej związki z naszym krajem - będziemy o tych tematach jeszcze szerzej informować na naszych łamach i na naszych portalach - zapowiada Krzysztof Jedlak.

Według danych ZKDP w listopadzie ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 41 285 egz., o 4,66 proc. więcej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Hirsch, Radosław Korzycki i Łukasz Grajewski na stałe w redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tara
Pan Hirsch z Red Naczelnego na zwykłego pismaka ... Coś chyba poszło mu nie tak.
odpowiedź
User
Kamil
Obu Hirscha było jak najmniej bo poproszę o zwrot kosztów prenumeraty. Poza tym skąd taki religijno-katolicki napływ ?!
odpowiedź
User
Jola
Brawo! Szykuje się najlepszy dział zagraniczny na rynku, najlepszy dział gospodarczy już jest!
odpowiedź