SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennik "Polska" zniknie z rynku?

Zarząd Grupy Wydawniczej Polskapresse zdementował informacje, jakoby miał zamiar wycofać się z projektu "Polska", a niemiecki właściciel wydawnictwa miałby je sprzedać. Takie sugestie znalazły się w artykule opublikowanym w piątkowym wydaniu "Pulsu Biznesu".

Dziennik

Tekst "Polska nie urzekła Polaków" analizował sytuację dziennika Polskapresse po kilku miesiącach ukazywania się tytułu na rynku. Znalazł się w nim m.in. taki fragment: "Mówi się nie tylko o wycofaniu się wydawcy z projektu "Polska", ale też o możliwej sprzedaży Polskapresse. Spekulacje nasiliły się w ubiegłym tygodniu po wizycie właścicieli Polskapresse, rodziny Dickmannów. Po redakcji krążyły plotki, że zarządowi firmy nie źle się dostało za "Polskę"."

- Informacje zawarte w powyższym artykule są nieprawdziwe i pomimo zdementowania ich przez członka Zarządu, z niewiadomych powodów nie zostało to ujęte w tekście - napisało kierownictwo Polskapresse w przesłanym nam komunikacie. - Zarząd jeszcze raz zaprzecza tym bezzasadnym pogłoskom. Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na zakończenie projektu lub też sprzedaż Wydawnictwa. Wszelkie inne informacje poruszające ten temat są nieprawdziwe - głosi oświadczenie wydawnictwa.

Dziennik "Polska" ukazuje się na rynku od 15 października ur. Tytuł połączył sześć istniejących gazet regionalnych Polskapresse oraz nowoutworzone gazety w jeden ogólnopolski dziennik, którego redakcja główna znajduje się w Warszawie. Do projektu należy także niezależny od Polskapresse wydawca "Polski Kuriera Lubelskiego".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennik "Polska" zniknie z rynku?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl