SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

E-szkolenia w Wirtualnej Polsce

Jedna z najszerszych ofert szkoleniowych w Internecie! Wirtualna Polska, jako pierwszy i w tej chwili jedyny polski portal, stworzyła wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym i zawodowym możliwość szybkich, tanich i efektywnych szkoleń.

E-learning oznacza dostęp do szkoleń za pośrednictwem wewnętrznej sieci komputerowej lub Internetu. Na polskim rynku dominują dostawcy szkoleń online kierujący swą ofertę głównie do klientów biznesowych (spółek, konsorcjów…), np. operatorzy telekomunikacyjni, czy firmy sektora finansowego.

WP.pl jako pierwszy portal proponuje niezwykle szeroką ofertę e-szkoleń, w jednym z pierwszych tego typu serwisów internetowych, indywidualnym użytkownikom Sieci. Szkolenia.wp.pl to baza ponad 40 szkoleń obejmujących obszerną gamę tematyczną: IT (administracja siecią, zarządzanie bazami danych, obsługa aplikacji biurowych…), czy tzw. umiejętności miękkich (np. kurs szybkiego czytania).

Serwis Wirtualnej Polski zapewnia błyskawiczny i elastyczny dostęp do wiedzy, naukę w dowolnym miejscu i czasie, szybki i efektywny sposób podnoszenia kwalifikacji. Gwarantuje ponadto spójność przekazu, jednakowy dostęp do materiałów szkoleniowych przez wszystkich uczestników szkolenia, swobodę pozwalająca na kierowanie indywidualnym torem kształcenia połączoną z fachowym nadzorem merytorycznym i metodycznym. Podkreślenia wymaga też fakt, iż oferta prezentowana w WP jest kilka, a nawet kilkanaście razy tańsza od tradycyjnych metod zdobywania wiedzy.

Oferta WP.pl to możliwość dopasowania szkolenia do potrzeb i stopnia zaawansowania użytkownika, kursy w dwóch wersjach językowych: polskim oraz angielskim, na różnych poziomach umiejętności: dla początkujących i zaawansowanych, jak też w atrakcyjnych cenach: od 100 do 200 złotych. Serwis oparto na technologii zdalnego nauczania Oracle iLearning. Użytkownicy mogą skorzystać z wersji próbnych tego pakietu (30, 60 i 90-dniowych) oraz bezpłatnie "wypróbować" szkolenie poprzez dostęp do darmowej wersji demonstracyjnej.

"Uruchamiając serwis dostarczyliśmy Internautom unikalny system sieciowych szkoleń, w niezwykle  atrakcyjnych cenach. Korzystanie z onlineowych kursów pozwala efektywnie podnosić kwalifikacje zawodowe oraz rozwijać własne umiejętności, a wszystko w sposób prosty, szybki i tani. - podkreśla Aleksandra Ciechomska z Wirtualnej Polski - Mamy nadzieję na pozyskanie nowych użytkowników, dynamizację parametrów korzystania z portalu oraz budowę świadomości produktu, jako sposobu kształcenia na miarę naszych czasów. Internetowe szkolenia wzmocnią także zapewne wizerunek WP jako portalu innowacyjnego i otwartego na potrzebu użytkowników."

Serwis wspierają uznani partnerzy: Oracle (właściciel i twórca platformy technologicznej Oracle iLearning), Incenti (dostawca platformy elearningowej) oraz Smart Education (dostawca kontentu).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: E-szkolenia w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl