SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

easyJet uruchomiło aplikację mobilnej rezerwacji biletów lotniczych (wideo)

Linie lotnicze easyJet uruchomiły dziś aplikację, umożliwiającą rezerwację biletów lotniczych przez urządzenia mobilne iPhone jak i smartphony z systemem Android.

 
Aplikacja rozpoznaje domyślny język telefonu. W przypadku telefonów z innym niż jeden z pięciu domyślnych języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański) należy wybrać preferowany język. Aplikacja easyJet powstała we współpracy z Mobile Travel Technologies Ltd.

„easyJet stale wprowadza rozwiązania, które pomagają naszym pasażerom. Nowa aplikacja nie jest wyjątkiem. Jest ona dostępna całkowicie za darmo i oferuje naszym klientom najszybszy i najprostszy sposób rezerwacji” - powiedział Peter Duffy, dyrektor marketingu easyJet.  "Jesteśmy przekonani, że aplikacja ułatwi życie wszystkim, którzy chcą szybko i z każdego miejsca na świecie zarezerwować bilety lotnicze. Ponadto, aplikacja jest nieoceniona w czasie jakichkolwiek zakłóceń na lotniskach, np. z powodu odwołanych w wyniku opadów śniegu lotów. Dzięki naszej aplikacji pasażerowie będą mieli dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i będą mieli możliwość zmiany swoich lotów w zaledwie kilka sekund” - dodaje Duffy.

Kluczowe funkcje aplikacji:
- search & book flights - szybkie wyszukiwanie i rezerwacja lotów, zarówno w taryfach standardowych jak i elastycznych (flexi fare)

- add luggage, sports equipment and speedy boarding - nadawanie bagażu, sprzętu sportowego oraz wykup speedy boarding do dwóch godzin przed odlotem

- change language / currency - zmiana języka / waluty

- check flight status - sprawdzanie aktualnego statusu lotów oraz planowanych przyszłych podróży poprzez wprowadzenie danych dotyczących przylotów, odlotów lub numeru lotu

- manage their bookings - zarządzanie rezerwacjami, w tym wprowadzanie zmian, włącznie z dodawaniem informacji do APIS

- change bookings or process refunds and transfers – zmiana rezerwacji, zarządzanie transferami lub reklamacje, szczególnie przydatne w okresach zakłóceń ruchu powietrznego.
 

Nową aplikację easyJet można pobrać z:

Android Market

ITunes App Store

easyJet

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w iTunes App Store i Android Market. Więcej funkcji zostanie dodanych w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Dołącz do dyskusji: easyJet uruchomiło aplikację mobilnej rezerwacji biletów lotniczych (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl