SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

easyJet uruchomiło aplikację mobilnej rezerwacji biletów lotniczych (wideo)

Linie lotnicze easyJet uruchomiły dziś aplikację, umożliwiającą rezerwację biletów lotniczych przez urządzenia mobilne iPhone jak i smartphony z systemem Android.

easyJet uruchomiło aplikację mobilnej rezerwacji biletów lotniczych (wideo)

 
Aplikacja rozpoznaje domyślny język telefonu. W przypadku telefonów z innym niż jeden z pięciu domyślnych języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański) należy wybrać preferowany język. Aplikacja easyJet powstała we współpracy z Mobile Travel Technologies Ltd.

„easyJet stale wprowadza rozwiązania, które pomagają naszym pasażerom. Nowa aplikacja nie jest wyjątkiem. Jest ona dostępna całkowicie za darmo i oferuje naszym klientom najszybszy i najprostszy sposób rezerwacji” - powiedział Peter Duffy, dyrektor marketingu easyJet.  "Jesteśmy przekonani, że aplikacja ułatwi życie wszystkim, którzy chcą szybko i z każdego miejsca na świecie zarezerwować bilety lotnicze. Ponadto, aplikacja jest nieoceniona w czasie jakichkolwiek zakłóceń na lotniskach, np. z powodu odwołanych w wyniku opadów śniegu lotów. Dzięki naszej aplikacji pasażerowie będą mieli dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i będą mieli możliwość zmiany swoich lotów w zaledwie kilka sekund” - dodaje Duffy.

Kluczowe funkcje aplikacji:
- search & book flights - szybkie wyszukiwanie i rezerwacja lotów, zarówno w taryfach standardowych jak i elastycznych (flexi fare)

- add luggage, sports equipment and speedy boarding - nadawanie bagażu, sprzętu sportowego oraz wykup speedy boarding do dwóch godzin przed odlotem

- change language / currency - zmiana języka / waluty

- check flight status - sprawdzanie aktualnego statusu lotów oraz planowanych przyszłych podróży poprzez wprowadzenie danych dotyczących przylotów, odlotów lub numeru lotu

- manage their bookings - zarządzanie rezerwacjami, w tym wprowadzanie zmian, włącznie z dodawaniem informacji do APIS

- change bookings or process refunds and transfers – zmiana rezerwacji, zarządzanie transferami lub reklamacje, szczególnie przydatne w okresach zakłóceń ruchu powietrznego.
 

Nową aplikację easyJet można pobrać z:

Android Market

ITunes App Store

easyJet

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w iTunes App Store i Android Market. Więcej funkcji zostanie dodanych w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: easyJet uruchomiło aplikację mobilnej rezerwacji biletów lotniczych (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl