SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edipresse łączy „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą”. Redaktor prowadzącą Katarzyna Imiołek

Dwa magazyny dla rodziców „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą” (Edipresse Polska) począwszy od kwietniowego wydania będą wychodziły w jednym grzbiecie. Szefową połączonych wydań jest Katarzyna Imiołek.

Article

Wydawnictwo przekonuje, że jest to nowatorskie rozwiązanie, dostosowane do potrzeb współczesnych czytelniczek, zaś połączenie sił i zasięgów obu tytułów sprawia, że pismo dociera do zdecydowanie większej grupy kobiet.

Nowy magazyn łączy w sobie najważniejsze cechy poradnika: eksperckość tekstów, nowoczesną szatę graficzną i intuicyjną nawigację.

Podzielony jest na dwie części: pierwsza jest skierowana do kobiet ciężarnych, druga - do mam dzieci do 2. roku życia.

- W ten sposób możemy towarzyszyć naszym czytelniczkom przez cały okres oczekiwania na dziecko, jego narodzin, aż do końca drugiego roku życia - mówi Agnieszka Smit, dyrektor zarządzająca multimedialnej platformy poradnictwo, parenting & fit wydawnictwa Edipresse Polska.

Jak się dowiadujemy, połączenie magazynów nie oznacza zwolnień w redakcjach, które już od kilku lat działają jako jedna, połączona platforma parentingowa, wspierając się tekstami w wydaniach drukowanych i onlineowych. Dla usprawnienia prac nad wydaniami, do tytułów przydzielone są redaktorki prowadzące. Dla połączonych tytułów „Będę Mamą” i „Twoje Dziecko” jest to Katarzyna Imiołek. To ona decyduje, która z redaktorek pisze w danym wydaniu.

Redaktor naczelną platformy parentingowej pozostaje (od września 2017 roku) Aleksandra Sokalska. Jej powołanie - podobnie jak powołanie dyrektor Agnieszki Smit na obecne stanowisko - było jednym z elementów zmiany struktury wydawnictwa, w ramach której w miejsce dotychczasowych dyrektorów wydawniczych powołano pięciu dyrektorów zarządzających, odpowiedzialnych za poszczególne obszary biznesowe.

Objętość nowego magazynu wynosi 84 strony, cena  -3,99 zł. Wydawnictwo nie podaje nakładu pisma.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Edipresse łączy „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą”. Redaktor prowadzącą Katarzyna Imiołek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl