SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edyta Sidwa na czele eBilet Polska, w zarządzie Bartosz Troński

Edyta Sidwa dotychczasowa head of customers oraz członkini zarządu spółki eBilet Polska objęła funkcję prezeski. Zastąpiła tym samym Marcina Dakowskiego, który dołączył do spółki w 2020 roku. Równocześnie na stanowisko wiceprezesa powołany został Bartosz Troński, dotychczas odpowiedzialny w eBilet za obszar commerce.

Edyta SidwaArticle

Edyta Sidwa z eBilet Polska związana jest od kwietnia 2019 roku wówczas została powołana do zarządu na stanowisko wiceprezeski. Funkcję tą pełniła z przerwą trwającą od listopada 2020 roku do marca 2021 roku. Wcześniej po stronie Allegro odpowiadała za obszar zaangażowania klientów oraz integrację z eBilet.

- To był niesamowicie intensywny rok dla eBilet. Mimo trudnej sytuacji w branży eventowej udało nam się wypracować trzyletnią strategię spółki, umocnić relację z organizatorami i pogłębić synergię z Allegro. Dodatkowo skupiliśmy się na rozwoju systemów technologicznych oraz obsługowych, pozwalającym organizatorom na dotarcie do jeszcze szerszej publiczności ze swoimi wyjątkowymi wydarzeniami. Chcemy odpowiadać na potrzeby naszych konsumentów, dlatego intensywnie pracujemy nad rozszerzaniem oferty - komentuje Edyta Sidwa, prezeska firmy eBilet Polska.

Bartosz Troński w zarządzie eBilet Polska

Z kolei Bartosz Troński w eBilet Polska jest od 2014 roku, kiedy zaczynał jako specjalista obsługi klienta. Odpowiadał między innymi za takie eventy jak: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym, The World Games, KSW Colosseum. Ostatnio pełnił funkcję szefa obszaru komercyjnego.

W najbliższym eBilet Polska chce skupić się na organizacji jeszcze większej liczby ekskluzywnych akcji dla użytkowników Allegro Smart. W najbliższym czasie pojawi się zupełnie nowa platforma, która dzięki zaawansowanej analityce i nowym funkcjonalnościom pozwoli jeszcze lepiej optymalizować sprzedaż.

eBilet Polska, będąca częścią grupy Allegro, to spółka internetowej sprzedaży biletów. W ubiegłym roku zanotowała spadek przychodów o 76,3 proc. do 63,79 mln zł, a jej wynik netto poszedł w dół z 8,85 mln zł zysku do 2,86 mln zł straty.

Dołącz do dyskusji: Edyta Sidwa na czele eBilet Polska, w zarządzie Bartosz Troński

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Danny
A jak tam M&M’s aka Ropuch?
odpowiedź
User
J
Super wiadomosc, trzymam kciuki
odpowiedź
User
ArturO
Fantastyczna, najlepsza wiadomość jaką czytam na WM od lat! Brawo Edi, duma rozpiera! ;)
odpowiedź