SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"EKOenergia na Start" - wspólna kampania innogy Polska i Wspieram.to

Firma energii elektrycznej innogy Polska startuje z kampanią "EKOenergia na Start" i uruchamia kategorię Ekologia na platformie Wspieram.to.

Article

Celem crowdfundingowej akcji "EKOenergia na Start"  jest wezwanie do kreatywności ekologicznej i inspirowanie do pozytywnego zaangażowania na rzecz środowiska.

Na potrzeby akcji, na platformie Wspieram.to powstała nowa kategoria Ekologia dedykowana projektom z tego obszaru. Od dziś inicjatywy na rzecz  ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, które potrzebują wsparcia finansowego, będą miały swoje miejsce w sieci.

Wspólnie ze Wspieram.to chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym spotkają się wszyscy ludzie zaangażowani w budowanie pozytywnego ekosystemu. Dzięki społecznościowemu zaangażowaniu online, nawet w tak trudnych warunkach jak epidemia, jesteśmy w stanie dalej działać na rzecz poprawy klimatu i ochrony środowiska - mówi Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w innogy Polska.

Zasady udziału w akcji "EKOenergia na Start"

Kampania "EKOenergia na Start" wykorzystuje mechanizm finansowania społecznościowego i jest podzielona na 3 etapy. Pierwszym z nich jest rekrutacja, podczas której chętni mogą zgłaszać swoje proekologiczne inicjatywy na platformę Wspieram.to. Mają na to czas do 21 maja 2020 roku.

22 maja rozpocznie się zbiórka funduszy na projekty z kategorii Ekologia. Użytkownicy, którzy wezmą udział w zbiórce zdecydują również, który projekt otrzyma cegiełkę z dofinansowaniem od innogy. Do każdej pierwszej wpłaty od pojedynczego uczestnika zbiórki o minimalnej wartości 10 zł, innogy dołoży dofinansowanie – drugie 10 zł. Etap ten potrwa do 12 czerwca br. Po tym terminie, zbiórki w kategorii Ekologia będą trwały dalej, a kampania EKOenergia na Start przejdzie do kolejnego etapu.

Organizatorzy wybiorą trzy projekty, które wyróżniły się na tle innych podczas trwania kampanii. Otrzymają one dodatkowe wsparcie od firmy o łącznej wartości min. 9 tys. zł. Ogłoszenie zwycięskich projektów i tym samym finał całej kampanii nastąpi 22 czerwca 2020 roku.

Każdy zgłoszony projekt ma szansę nie tylko na dofinansowanie, ale również bezpłatną promocję. Poszczególne etapy kampanii będą relacjonowane na kanałach społecznościowych - na  Facebooku Wspieram.to, Facebooku innogy, Instagramie i w mediach ogólnopolskich. Historie trzech wybranych projektów zostaną zaprezentowane w mediach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "EKOenergia na Start" - wspólna kampania innogy Polska i Wspieram.to

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl