SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elektroniczna „Gazeta Wyborcza” w księgarni Publio.pl

Agora w swojej księgarni internetowej Publio.pl rozpoczęła sprzedaż elektronicznych wydań „Gazety Wyborczej”.

<!-- 0.6996s -->

W Publio.pl można kupić pełne wydanie „Gazety Wyborczej” do czytania na wszystkich czytnikach w formatach ePUB i Mobi oraz w przeglądarce internetowej w formacie PDF. Z wydania dziennika dostępnego w księgarni mogą również korzystać użytkownicy smartfonów po ściągnięciu odpowiednich aplikacji (np. iBooks czy Kindle).

Księgarnia internetowa Agory oferuje możliwość zakupu pojedynczego numeru „Gazety Wyborczej” za 2,30 zł lub wykupienia prenumeraty miesięcznej (27,99 zł), kwartalnej (77,99 zł) i rocznej (279,99 zł).

W ramach świątecznej promocji czytelnicy „Wyborczej” mogą kupić ją w specjalnej cenie 14,99 zł za miesiąc. Akcja rozpoczęła się 16 grudnia 2013 roku i potrwa tydzień. Będzie promowana w „Gazecie Wyborczej”, jej dodatkach oraz w Publio.pl. Za kreację i planowanie kampanii odpowiada dział marketingu Agory.

„Gazeta Wyborcza” jest również dostępna w Samsung Apps, App Store oraz w Kindle Store na czytniki Kindle, jednak - jak podkreśla Agora - to oferta w Publio.pl jest najpełniejszą czytnikową wersją tytułu. „Gazetę Wyborczą” w internecie można też czytać w formacie PDF w przeglądarce internetowej.

Publio.pl oferuje również wersje cyfrowe 14 czasopism wydawanych przez Agorę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Elektroniczna „Gazeta Wyborcza” w księgarni Publio.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl