SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elżbieta Anders kieruje komunikacją korporacyjną PKO BP

Elżbieta Anders objęła funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej PKO BP. Wcześniej pracowała w UOKiK-u.

Elżbieta Anders kieruje komunikacją korporacyjną PKO BP

Jako dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej PKO BP Elżbieta Anders nadzoruje komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną banku, w tym pracę biura prasowego. Zastąpiła na tym stanowisku Marka Kłucińskiego, który odszedł z firmy z końcem marca br.
Elżbieta Anders przez ostatnich osiem lat pracowała w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W tym czasie kierowała departamentem współpracy z zagranicą i komunikacji społecznej, a w latach 2002-2006 była rzecznikiem prasowym UOKiK-u.Wcześniej Elżbieta Anders pracowała jako dziennikarka radiowa i prasowa. Studia z marketingu politycznego skończyła na Uniwersytecie Warszawskim, a program MBA – w Szkole Głównej Handlowej i Université du Québec à Montréal. Obecnie pisze doktorat w Katedrze Zarządzania i Finansów SGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Elżbieta Anders kieruje komunikacją korporacyjną PKO BP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl