SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

eMinePro dzieli się na dwie marki. Na czele ProPlayers Krzysztof Kubicki, a eMinePro Aleksander Kaim i Mikołaj Pecko

Katowicka agencja marketingowa eMinePro podzieliła się na dwie niezależne marki. Na czele ProPlayers stanie Krzysztof Kubicki, natomiast za rozwój eMinePro odpowiedzialni będą Aleksander Kaim oraz Mikołaj Pecko.

Article

ProPlayers, brand wydzielony z eMineProm, będzie specjalizował się w prowadzeniu karier profesjonalnych zawodników esportowych, a także w doradzaniu podmiotom, które prowadzą działania w esporcie.

– Nasze realizacje od początku wykraczały poza ramy kompetencji agencji menadżerskiej, gdyż dotyczyły kompleksowych kampanii reklamowych. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, z którymi współpracujemy przy współtworzeniu marek. Dzięki nim możemy naszą strukturę wzmocnić profesjonalistami i budować na dwóch współpracujących, lecz niezależnych płaszczyznach: agencji marketingowej eMinePro oraz agencji managerskiej ProPlayers - wyjaśnia Krzysztof Kubicki.

Agencja marketingowa eMinePro będzie natomiast prowadziła szeroko zakrojone działania w obszarze gamingu, esportu, sportu tradycyjnego i nowych technologii. Za jej rozwój będą odpowiedzialni Aleksander Kaim oraz Mikołaj Pecko, który zasila struktury agencji jako dyrektor zarządzający.

Mikołaj Pecko, który w strukturach eMinePro będzie pełnił rolę dyrektora zarządzającego, w swojej karierze odpowiadał m.in. za prowadzenie własnej organizacji, a także pełnił funkcję doradczą w angażowaniu podmiotów z branży sportów tradycyjnych w działaniach esportowych. Wcześniej zarządzał również działem marketingu w Radius Projekt.

Szeregi eMinePro zasila również Łukasz Twardowski, który będzie odpowiadał za PR i komunikację agencji. W przeszłości współpracował on z redakcjami Cybersport.pl oraz Weszło Esport, a od października ubiegłego roku – z ramienia eMinePro – koordynuje i tworzy strategię komunikacyjną esportowej sekcji Wisły Kraków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: eMinePro dzieli się na dwie marki. Na czele ProPlayers Krzysztof Kubicki, a eMinePro Aleksander Kaim i Mikołaj Pecko

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl