Emirates wprowadzają usługę odprawy w domu

Linie lotnicze Emirates wprowadziły dla klientów pierwszej klasy bezpłatną usługę odprawy w domu.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Emirates wprowadzają usługę odprawy w domu

Nowa usługa jest bezpłatna dla pasażerów pierwszej klasy Emirates podróżujących z Dubaju i Szardży.

Agenci będą dokonywać odpraw w domach lub hotelach we wcześniej zarezerwowanych terminach. Pozwoli to dopełnić wszystkich formalności związanych z odprawą, w tym umożliwi weryfikację dokumentów, odprawę bagażu i wydawanie kart pokładowych. Na lotnisku na specjalnie dedykowanym stanowisku będzie można w ostatniej chwili nadać dodatkowy bagaż.

Agenci dokonujący odprawy zabiorą bagaż bezpośrednio na lotnisko, a pasażerowie będą mogli wybrać się na lotnisko w dogodnym dla nich czasie, korzystając z zarezerwowanej z wyprzedzeniem bezpłatnej usługi szoferskiej Chauffeur-drive.

Odprawę domową należy zarezerwować 24 godziny przed odlotem, a najpóźniej sześć godzin przed odlotem.

Na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) należy przybyć co najmniej 90 minut przed lotem, pasażerowie mogą przejść bezpośrednio do odprawy i kontroli bezpieczeństwa, a następnie udać się do dedykowanej poczekalni pierwszej klasy Emirates.

Wszyscy pasażerowie Emirates mogą wygodnie korzystać z lotniska, używając aplikacji Emirates do odprawy i wydawania mobilnej karty pokładowej oraz korzystając z samoobsługowegonadania bagażu. Zarejestrowani klienci mogą kontynuować podróż przez lotnisko bezdotykowo, korzystając ze zintegrowanego tunelu biometrycznego i inteligentnych bramek w DXB.

Pasażerowie klasy pierwszej mogą skorzystać z dodatkowych usług w poczekalni. To m.in. bezpłatny zabieg na twarz w Timeless Spa, bezpłatne usługi w Shoeshine by Mr Cobbler, wybór czterech wyśmienitych roczników szampana w dedykowanym barze Moet i Chandon, oferty specjalne w luksusowym sklepie z winami i alkoholami Le Clos oraz limitowane edycje mieszanek herbat Dilmah.

Na niektórych trasach pasażerowie mogą przejść bezpośrednio z poczekalni Emirates na pokład samolotu.

 

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dzieci Zygmunta Solorza zrobiły wielkie porządki. Podsumowujemy zmiany

Dzieci Zygmunta Solorza zrobiły wielkie porządki. Podsumowujemy zmiany

Polsat wygrał święta. Stacje TVP ze spadkami

Polsat wygrał święta. Stacje TVP ze spadkami

KRRiT przypomina o abonamencie RTV. Ile trzeba płacić w 2026 roku?

KRRiT przypomina o abonamencie RTV. Ile trzeba płacić w 2026 roku?

Dziennikarka po 16 latach odchodzi z "DGP" do Stanowskiego

Dziennikarka po 16 latach odchodzi z "DGP" do Stanowskiego

18 nowych kanałów w Orange. Operator dodaje wszystkie substytuty MTV

18 nowych kanałów w Orange. Operator dodaje wszystkie substytuty MTV

Nowi reporterzy w "Faktach" TVN. Wcześniej pracowali m.in. w Polsacie

Nowi reporterzy w "Faktach" TVN. Wcześniej pracowali m.in. w Polsacie