SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Enea wybiera agencję public relations do współpracy przez dwa lata

Państwowa firma Enea, dostarczająca energię elektryczną, rozpoczęła przetarg na świadczenie usług public relations. Wybierze agencję do dwuletniej współpracy. Budżet wynosi 1,5 mln zł netto.

Article

Wybrana w przetargu agencja będzie odpowiadać m.in. za wsparcie prac pionu zarządczego komunikacji w Grupie Enea w zakresie realizacji celów i kierunków komunikacji korporacyjnej.

Będzie wspierać spółkę w relacjach z mediami, współpracować z departamentem PR i komunikacji spółki, organizować konferencje, briefingi itp.

Zajmie się też budowaniem wizerunku spółki poprzez kreowanie inicjatyw komunikacyjnych i wizerunkowych w zakresie PR itp.

Od zgłaszających się wymaga się m.in. posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia do realizacji przedmiotu przetargu, np. wiedzy o działalności Grupy Enea, doświadczenia w organizacji eventów z udziałem najwyższych władz państwowych oraz minimum rocznej współpracy z podmiotem notowanym na GPW i działającym w branżach energetycznej, przemysłowej lub paliwowej, w okresie ostatnich trzech lat.

Enea informuje, że w ramach prowadzonego przetargu dopuszcza zawarcie umowy ramowej z więcej niż jedną agencją na maksymalne łączne wynagrodzenie 1,5 mln zł netto (bez VAT).

Umowa zostanie zawarta na okres dwóch lat.

Przetarg trwa do 5 lutego br.  Oferty można składać drogą mailową na adresy: beata.wojkiewicz@enea.pl i magdalena.gorka@enea.pl (konieczne jest wysłanie korespondencji na oba wymienione adresy).

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Enea wybiera agencję public relations do współpracy przez dwa lata

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl