SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Enea szuka w przetargu agencji od marketingu sportowego

Spółka Enea, dostawca energii prowadzi przetarg dotyczący wyboru agencji marketingu sportowego w zakresie aktywizacji obecności marki Enea przy sponsoringu projektów sportowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Z wybraną firmą będzie pracować przez 18 miesięcy. Wadium w postępowaniu wynosi 50 tys. zł.

Article

Wybrana w przetargu agencja marketingu sportowego zajmie się aktywizacją obecności marki Enea przy sponsoringu projektów  sportowych, a w szczególności współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich, Polskim Związkiem Tenisa Stołowego oraz z Natalią Partyką.

Do jej zadań należeć będą m.in. przygotowanie strategii komunikacji oraz projektowanie wszystkich materiałów promocyjnych, wizerunkowych i informacyjnych, a także w organizacja wydarzeń.

Szczegółowe  dane  precyzowane  będą  każdorazowo w briefach. Brief będzie zawierał opis wszelkich parametrów niezbędnych do prawidłowej wyceny i wykonania zamówienia (m.in. opis i cel realizacji, grupę docelową, termin realizacji, zakładane kanały komunikacji i nośniki).

Będzie też odpowiadać za przygotowywanie media planów, w tym dobór narzędzi i kanałów komunikacji dostosowanych do celów biznesowych zaplanowanych działań, negocjowanie i zawieranie umów z dysponentami mediów, zakup czasu i miejsca w mediach, w tym stałą kontrolę i optymalizację wszelkiego rodzaju możliwych do uzyskania korzyści, np. rabatów, dodatkowych emisji itp. Ma również nadzorować realizację zleceń,  kontraktowanie usług  zewnętrznych  i  weryfikację  zamieszczenia reklam i materiałów w mediach.

Z wybraną agencją Enea będzie pracować przez 18 miesięcy od momentu zawarcia umowy. O wyborze zwycięskiej firmy zdecyduje w 60 proc. cena, w 40 proc. - podejście kreatywne.

Warunkiem udziału w przetargu, który trwa do 1 lutego br. jest wpłata 50 tys. zł wadium.

Równolegle Enea prowadzi przetarg, w którym zostanie wybrana agencja do dwuletniej obsługi w zakresie public relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Enea szuka w przetargu agencji od marketingu sportowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl