SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Adam Małysz po śląsku, kaszubsku i góralsku promuje Kredyt w Porządku w Banku Pocztowym i EnveloBanku (wideo)

W nowej kampanii Banku Pocztowego i jego marki bankowości cyfrowej internetowej EnveloBank z udziałem Adama Małysza reklamowany jest Kredyt w Porządku. Akcję, obejmującą m.in. spoty gwarze śląskiej, kaszubskiej i po góralsku, przygotowały firmy marketingowe Grandes Kochonos i Value Media.

Adam Małysz w reklamie Kredytu w Porządku Article

Kampania jest prowadzona pod hasłem „Jak mądrze pożyczać?”. Reklamy podkreślają, że Kredyt w Porządku - oferowany przez Bank Pocztowy i jego markę bankowości cyfrowej internetowej EnveloBank - jest dużo lepszym rozwiązaniem od innych sposobów pozyskiwania środków, np. tzw. chwilówek.

W przypadku Kredytu w Porządku rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 13,35 proc.

 

W ramach akcji oprócz głównej reklamy emitowane są spoty w gwarze śląskiej, kaszubskiej i po góralsku.

- Po sukcesie kampanii z Adamem Małyszem, przyszedł czas na komunikację zorientowaną bardziej na sprzedaż, bazującą również na wizerunku ambasadora marki. Obok Adama Małysza, kampania wykorzystuje również element lokalności - poprzez użycie gwar - śląskiej, góralskiej oraz języka kaszubskiego. W ten sposób chcieliśmy podkreślić  zarówno polskość naszej instytucji, jak i stworzyć ciekawe, dedykowane komunikaty przeznaczone dla mieszkańców określonych regionów - opisuje Mariusz Gorzeń, naczelnik wydziału web marketingu i komunikacji w kanałach zdalnych Banku Pocztowego.

 

 

Pierwsza kampania Banku Pocztowego z udziałem Adama Małysza była realizowana wiosną br. W reklamach razem z były skoczkiem narciarskim wystąpiła panda symbolizująca markę EnveloBank. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/adam-malysz-z-panda-reklamuje-kredyt-w-porzadku-od-envelobanku-wideo

 

Nowa akcja reklamowa jest realizowana w telewizji oraz internecie (m.in. 15 i 6-sekundowe spoty, serwis Ofertawporzadku.pl). Potrwa do 8 grudnia.

Za obsługę marketingową EnveloBanku odpowiadają agencja Grandes Kochonos (kreacja reklam) oraz dom mediowy Value Media (planowanie i zakup mediów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adam Małysz po śląsku, kaszubsku i góralsku promuje Kredyt w Porządku w Banku Pocztowym i EnveloBanku (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Perlator
Nie wygląda dobrze, gdy czołowy działacz PZN jest słupem reklamowym.

Albo reklama albo funkcja związkowa.
1 0
odpowiedź
User
Jacek
Kasa się kończyła poszedł na reklame to jest wstyd
2 0
odpowiedź