SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eska wybrała One-2-One

One-2-One odpowiedzialna za sms-y i internet sieci Eska

Time & Space Media House powierzył obsługę w zakresie kompleksowej komunikacji smsowej i internetowej całej sieci radiowej Eska w Polsce firmie One-2-One. Dostarczyła już ona wcześniej swoją platformę radiową 24 stacjom Eski, a obecnie - po Warszawie i Łodzi - wdraża lokalne witryny internetowe w kolejnych rozgłośniach. O wyborze oferty One-2-One zadecydowała jej kompleksowość oraz doświadczenie firmy w podobnych projektach.

"Postanowiliśmy między innymi przetestować i od początku skorzystać z najbardziej innowacyjnych rozwiązań One-2-One i jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy możliwość ściągnięcia dzwonków do telefonów komórkowych w trakcie trwania wszystkich utworów podczas listy Eurotop". - mówi Bogusław Potoniec, dyrektor programowy sieci Eska.
- "Słuchacze nie muszą znać tytułu piosenki i nazwy wykonawcy. Wystarczy, że wyślą hasło DZWONEK w trakcie trwania wybranego utworu. Rozwiązania tego typu zaproponowało nam jedynie One-2-One" - dodaje Bogusław Potoniec.

Sieć radiowa Eska podjęła decyzję o wyborze jednolitego systemu obsługi smsowej w skali ogólnopolskiej oraz zintegrowaniu swoich projektów internetowych. W wyniki przetargu oba zadania powierzono firmie One-2-One.

"Nasi klienci, którymi są największe w Polsce grupy mediowe, oczekują rozwiązań opartych na dokładnym zrozumieniu natury ich działalność, kompleksowo zaspokajających ich potrzeby w zakresie szeroko pojętej komunikacji interaktywnej" - stwierdza Tomasz Długiewicz, prezes zarządu One-2-One. "Wybór dokonany przez sieć radiową Eska dowodzi, że jesteśmy do nowych wyzwań bardzo dobrze przygotowani". Obecnie wszystkie lokalne rozgłośnie Eski korzystają już na co dzień z smsowej platformy radiowej One-2-One.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eska wybrała One-2-One

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl