SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiana we władzach EssenceMediacom. Odchodzą Grabowski i Muszyński

Od sierpnia zmieni się skład zarządu agencji mediowej EssenceMediacom (należącej do GroupM). Z firmą żegnają się Stanisław Grabowski i Jan Muszyński.

Od lewej: Katarzyna Kazana i Anna KrzysiakOd lewej: Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak

W sierpniu do zarządu EssenceMediacom dołączą Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak. Obie są związane z agencją od 2009 roku, zarządzały zespołami odpowiadającymi za obsługę takich firm jak Procter & Gamble, Polpharma, Danone, Mars, The Coca-Cola Company i Decathlon.

Ostatnio na stanowiskach partnerów zarządzających tworzyły standardy współpracy z klientami, usprawniały procesy oraz zarządzały zespołami klienckimi. Od sierpnia jako członkinie zarządu będą mieć dodatkowe obowiązki: Katarzyna Kazana zajmie się współpracą w ramach GroupM i usprawnieniem procesów wewnętrznych, a Anna Krzysiak - działaniami w ramach obszaru HR.

- Wieloletnie doświadczenie w obszarze klienckim, które wnoszą do zarządu Katarzyna i Anna, gwarantuje, że oferta agencji będzie jeszcze mocniej zorientowana na spełnienie kompleksowych i wciąż ewoluujących potrzeb naszych klientów oraz stałe dostarczenie im rozwiązań innowacyjnych i przełomowych, które zapewnią im przewagę konkurencyjną w nowej ekonomii - komentuje Joanna Okła, CEO w EssenceMediacom.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z EssenceMediacom pożegnają się natomiast członkowie zarządu Stanisław Grabowski i Jan Muszyński. W zarządzie agencji pozostają Joanna Okła oraz Tomasz Skowroński jako chief client operations officer. Skowroński będzie dalej odpowiadał za trading oraz zarządzanie kontraktami i wybranymi zespołami klienckimi.

- Zarząd, do którego dołączają Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak będzie z nową energią kontynuował realizację wyznaczonych celów. Bardzo dziękuję Stanisławowi i Janowi za ich wkład w rozwój naszej organizacji na przestrzeni wielu lat. I życzę, aby nowe wyzwania zawodowe przyniosły im wiele powodów do satysfakcji - dodaje Joanna Okła.

Dołącz do dyskusji: Zmiana we władzach EssenceMediacom. Odchodzą Grabowski i Muszyński

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl