SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Estimage w internecie

Estimage PR odświeża internetowy wizerunek

"Dokonując aktualizacji naszej strony chcieliśmy sprawić, by jeszcze bardziej oddawała filozofię firmy - budowanie Brandów poprzez niekonwencjonalne rozwiązania. O tym co robimy nie mówimy wprost … bo jak słowami przekonać do niekonwencjonalności? Chcemy, by odwiedzający ją poczuł.- mówi Jarosław Betlej Prezes Grupy Komunikacyjnej AHA (do której należy agencja Estimage PR).

Na zaktualizowanej stronie Estimage PR znajdują się oczywiście informacje typowe dla witryn będących wizytówkami firm. Jednak są one zupełnie inaczej podane. Merytoryczna zawartość została ograniczona do minimum. Umożliwia nie tyle poznanie firmy poprzez przeczytanie informacji, ale pozwala "poczuć" agencję, ofertę i osobowości pracujących tam osób. Ze strony można dowiedzieć się o genezie i znaczeniu nazwy firmy, poznać osobowość pracowników i poznać firmy, które powierzyły swoje brandy pod opiekę Estimage PR. Poza tymi wszystkimi danymi można także poznać jak wygląda świat postrzegany oczami ludzi zatrudnionych w agencji.

"Wszystko, co nas otacza potrafimy opisać słowami. Słowa to litery ustalone i uporządkowane według jednego obowiązującego wszystkich schematu. Przy ich wykorzystaniu potrafimy budować wyrazy, zdania i długie teksty, które określaj to, co nas otacza. Jednak to doskonałe narzędzie jakim jest alfabet stworzono dla pewnego celu - usystematyzowania.  Celu, który nijak nie idzie w parze z budową wizerunku - działaniem na tyle skutecznym co niekonwencjonalnym. Na szczęście wyróżnienie się jest bardzo proste. Wystarczy, że każdy zamieni znaczenia liter i już opisuje świat inaczej. Właśnie dlatego publikujemy cały alfabet według Estimage PR" - mówi Jarosław Betlej.

"Chcemy udowodnić, że to co z założenia jest precyzyjnie opisane i prawidłowe nie musi być koniecznie słuszne. Chcemy czerpać z wszystkich możliwości jakie daje nam współczesna technologia, a nie ograniczać się do adoptowania zdobyczy ery cyfrowej na potrzeby starych wypracowanych schematów. Udowadniamy, że można inaczej. Wierzymy, że to bardzo słuszne i chcemy wywołać dyskusję na ten temat." - mówi Rafał Werczyński, Account Leader Estimage PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Estimage w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl