SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

eStoreMedia: Anna Kochańska odpowiada za marketing spółki. W zespole Martijn Wagemans, Joanna Maj, Mariusz Pawełczyk i Jan Krzysztofik

Do zespołu spółki eStoreMedia dołączyli Anna Kochańska, Martijn Wagemans, Joanna Maj, Mariusz Pawełczyk i Jan Krzysztofik.

Anna Kochańska, Martijn Wagemans, Joanna Maj, Mariusz Pawełczyk i Jan Krzysztofik Article

Anna Kochańska zarządza marketingiem całej spółki i pracuje w oddziale eStoreMedia w Londynie. Wcześniej pracowała w Danone na stanowiskach marketing i brand managera.

Martijn Wagemans dołączył do zespołu eStoreLabs, odpowiedzialnego za sukces klienta. Swoje doświadczenie zawodowe w strategii ecommerce i retailu zdobywał w takich firmach jak Syndigo, czy Saatchi&Saatchi w Polsce i w Holandii.

Joanna Maj w eStoreMedia pracuje nad udoskonalaniem doświadczenia klienta biznesowego. Wcześniej przez piętnaście lat rozwijała swoje kompetencje w takich firmach jak Danone, Procter&Gamble, Johnson&Johnson, a także EY.

Mariusz Pawełczyk zajmuje się obszarami sprzedaży i new businessu spółki na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez ponad osiem lat był związany z Sociomantic Labs, a także Dunhumby.

Jan Krzysztofik zajął się sprzedażą i new businessem na rynek Ameryki Łacińskiej w nowym biurze eStoreMedia w Meksyku. Wcześniej był związany m.in. z firmą Syndigo.

Spółka eStoreMedia świadczy usługi kompleksowego pomiaru i analityki wydajności handlu detalicznego w internecie, a także w zarządzania treścią w sklepach internetowych i jej dystrybucji.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: eStoreMedia: Anna Kochańska odpowiada za marketing spółki. W zespole Martijn Wagemans, Joanna Maj, Mariusz Pawełczyk i Jan Krzysztofik

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KB
Jan gratulacje!!!!
0 0
odpowiedź