SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eurosport pokaże wszystkie skoki w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Tytułu broni Dawid Kubacki

W poniedziałek, 28 grudnia, rozpocznie się Turniej Czterech Skoczni. Kanał Eurosport 1 pokaże wszystkie skoki, jakie oddadzą zawodnicy w ramach tego cyklu– zarówno w konkursach, jak i poprzedzających je kwalifikacjach. Skoki komentować będzie duet: Marek Rudziński – Igor Błachut.

Article

Turniej trwać będzie od 28 grudnia do 6 stycznia, na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Za wywiady i relacje prosto z Niemiec i Austrii odpowiadał będzie Kacper Merk, a jego stałym gościem będzie Dominik Formela z portalu skijumping.pl. Każdej transmisji towarzyszyć będzie studio, w którym widzowie usłyszą m.in. Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna, a także „teleportowanego” do studia Igora Błachuta. Specjalnym dodatkiem będą analizy ekspertów niemieckiego Eurosportu. Werner Schuster, jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat, będzie na bieżąco oceniał sytuację w turnieju, a Martin Schmitt, były skoczek, opowie o skoczniach, na których rozgrywany jest Turniej Czterech Skoczni.

Michał Doleżal (trener polskiej ekipy) ogłosił, że w obecnej edycji Turnieju weźmie udział siedmiu Polaków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Maciej Kot. Tytułu bronił będzie Kubacki, który wraz ze Stochem i Żyłą jest w gronie faworytów cyklu. Wszyscy trzej zajmują miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, w której liderem jest rewelacyjnie spisujący się Norweg Halvor Egner Granerud.

28 grudnia, o godz. 15.45, Eurosport pokaże kwalifikacje w Oberstdorfie. Dzień później o tej samej godzinie wyemitowany zostanie konkurs w Oberstdorfie, zaś 31 grudnia o godz. 13.15 wyemitowane zostaną kwalifikacje w Garmisch-Partenkirchen. Konkurs w tej miejscowości Eurosport pokaże 1 stycznia od godz. 13.15. Dzień później będziemy mogli emocjonować się kwalifikacjami w Innsbrucku (od godz. 13.00), a 3 stycznia – konkursem na tej samej skoczni (godz. 12.50). Ostatnia partia skoków w ramach Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w Bischofshofen, zacznie się 5 stycznia kwalifikacjami (od godz. 16.00), zaś 6 stycznia rozegrany i wyemitowany zostanie konkurs w tej miejscowości (transmisja od godz. 16.00).

Udział kanału Eurosport 1 we wrześniu 2020 roku wyniósł 0.51 proc., Eurosport 2 notował w tym okresie wyniki na poziomie 0,12 proc.

 

Dołącz do dyskusji: Eurosport pokaże wszystkie skoki w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Tytułu broni Dawid Kubacki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl