SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Euvic Media i dsk przygotują dla KNF kampanię o świadomym inwestowaniu

Konsorcjum Euvic Media i agencji reklamowej dsk wygrało przetarg Komisji Nadzoru Finansowego na kampanię o świadomym inwestowaniu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Fot. Komisja Nadzoru FinansowegoArticle

Przetarg KNF dotyczył zaplanowania, przygotowania i realizacji ogólnopolskiej kampanii na temat świadomego inwestowania.

W odpowiedzi na to postępowanie wpłynęła jedna oferta - od konsorcjum składającego się z Euvic Media i agencji reklamowej dsk. Zaproponowały w niej cenę 540 918,80 zł.

KNF zdecydowała się udzielić zamówienia obu tym agencjom. Umowa z nimi ma zostać zawarta na 4 miesiące.

O wyborze zwycięzcy w przetargu decydowały: liczba kampanii zrealizowanych przez koordynatora wyznaczonego do jej realizacji (waga: 40) oraz cena (waga: 60).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W przetargu mogły wziąć udział agencje, które w okresie ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie usługi polegające na zaplanowaniu i przeprowadzeniu kompleksowych kampanii społecznych lub informacyjnych o zasięgu ogólnopolskim o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł brutto każda.

 

Dołącz do dyskusji: Euvic Media i dsk przygotują dla KNF kampanię o świadomym inwestowaniu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl