SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy naczelny "EVO Magazine". Odchodzi Adam Kornacki

Nowym redaktorem naczelnym dwumiesięcznika motoryzacyjnego „EVO Magazine” (Monza Publishing Polska) został Michał Sztorc. Adam Kornacki, dotychczas pełniący tę funkcję, pozostanie w redakcji. 
 

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego "EVO Magazine"Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego

Michał Sztorc jest dziennikarzem motoryzacyjnym. Prowadzi blog o samochodach klasy premium PremiumMoto.pl. - Wierzymy, że zmiany, jakie wprowadzi Michał , wpłyną na mocniejsze ukierunkowanie tytułu na  „premium lifestyle” oraz rozbudowę digitalowych kanałów komunikacyjnych wraz z produkcją video i eventów - przekazał w komunikacie dla mediów Paweł Oświęcimski, CCO Monza Publishing Polska.

„EVO Magazine” zmienia naczelnego

Michał Sztorc dodał: „EVO to bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych tytułów motoryzacyjnych na świecie. Skupiony wokół emocjonujących samochodów i tworzony przez dziennikarzy z ogromnym autorytetem. Dlatego objęcie stanowiska redaktora naczelnego w polskiej edycji EVO postrzegam nie tylko za ogromną nobilitację ale i wymierny wyraz uznania dla mojego doświadczenia”.

Czytaj także: Rząd chce dopłacać Polakom do używanych aut elektrycznych

Redaktorem naczelnym „EVO Magazineod pierwszego wydania pozostawał Adam Kornacki, dziennikarz motoryzacyjny, związany m.in. z TVN Turbo. Kornacki nadal będzie współpracownikiem tytułu, a jego teksty będą pojawiać się na łamach dwumiesięcznika.  

Pierwszy numer magazynu „EVO” pojawił się w Polsce w czerwcu 2022 roku. Do redakcji należą dziennikarze motoryzacyjni, a do tego grono felietonistów (m.in. Adam Małysz, Gosia Rdest czy Maciej Wisławski) związanych z tematyką motoryzacji i motosportu. Nakład to 10 tys. egzemplarzy. 

Dołącz do dyskusji: Nowy naczelny "EVO Magazine". Odchodzi Adam Kornacki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bororo
To szpanera odsunęli
odpowiedź