SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Bugała ma prowadzić „W pełnym świetle” w TVP Info, nowy program zamiast „Bez retuszu”

Od początku września w TVP Info w niedziele będzie emitowany nowy program „W pełnym świetle”, który ma prowadzić Ewa Bugała. Natomiast „Bez retuszu” zostanie zastąpione przez nowy cykl o roboczym tytule „Konfrontacja”.

Ewa Bugała, fot. TVP Info Article

„W pełnym świetle” będzie pokazywane w TVP Info od 2 września w niedziele o godz. 21:00. Każde wydanie będzie trwało niecałe pół godziny. Ma to być program w luźniejszym tonie komentujący wydarzenia polityczne.

Obecnie w tym paśmie można oglądać program informacyjny „Nie da się ukryć”, emitowany codziennie o tej porze.

Z kolei o godz. 21:50 w niedziele będzie nadawany nowy program publicystyczny o roboczym tytule „Konfrontacja”. Poprzednio o tej porze można było oglądać „Bez retuszu”, które prowadził Michał Adamczyk. Na razie nie udało nam się uzyskać więcej informacji o nowym formacie.

Ewa Bugała była reporterką „Wiadomości” i prowadzącą „Nie da się ukryć”

Powrót Ewy Bugały na antenę TVP zapowiedział w drugiej połowie lipca prezes firmy Jacek Kurski. - Każdy ma prawo do drugiej szansy, pani Bugała wróciła do TVP, choć już nie do dziennikarstwa politycznego. Jak poinformowała mnie Dyrekcja TAI, w ciągu kilku tygodni zadebiutuje z programem lifestylowym - stwierdził w wywiadzie dla tygodnika „Sieci”.

Bugała przez sześć lat pracowała już w Telewizji Polskiej jako dziennikarka. Najpierw pełniła funkcję researcherki w „Wiadomościach”, a w styczniu 2016 roku, po dużych zmianach w redakcji programu, zaczęła przygotowywać materiały reporterskie. Relacjonowała przede wszystkim polską politykę.

W połowie ub.r. objęła funkcję szefowej programów informacyjnych w TVP Info i zaczęła prowadzić w tej stacji nowy program „Nie da się ukryć”. W połowie stycznia br. wzięła urlop, po tym jak z Telewizją Polską rozstali się dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin i wicedyrektor Grzegorz Pawelczyk.

W lutym Ewa Bugała przez kilka dni pełniła funkcję rzeczniczki prasowej i dyrektor komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Jej nominację skrytykowało wielu dziennikarzy, oceniając, że nie ma wystarczających kompetencji na stanowisko dyrektora, a jej zatrudnienie to przykład rażącego nepotyzmu.

Wtedy Bugała stwierdziła, że w przypadku podważania jej kompetencji i wizerunku będą reagowali prawnicy Orlenu. Tego samego dnia Ewa Bugała poinformowała, że rezygnuje z pracy w firmie. - Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia - napisała.

Po odejściu z Orlenu Bugała wróciła do Telewizji Polskiej, dołączyła do zespołu centrum informacji.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. średnia oglądalność minutowa TVP Info wynosiła 208 186 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 3,65 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Bugała ma prowadzić „W pełnym świetle” w TVP Info, nowy program zamiast „Bez retuszu”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ee
W pełnym świetle? Czy to będą jakieś reality przesłuchania opozycji ze świeceniem prosto w twarz? Bo taki logicznie się wydaje następny krok w ewolucji telewizji o bolszewickich korzeniach.
47 14
odpowiedź
User
ida
Cieszę się z powrotu Pani Bugały. Brakowało jej w TVP Info
19 48
odpowiedź
User
wielki talent
Po licznych sukcesach na prywatnym rynku pracy wraca na łono Partii.
47 14
odpowiedź