SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Ewa Bugała wraca do Telewizji Polskiej, ma pracować w biurze prasowym

Ewa Bugała wróciła do Telewizji Polskiej, dołączając do zespołu biura prasowego firmy. Bugała przez sześć lat była w TVP dziennikarką (m.in. „Wiadomości”), ostatnio przez kilka dni pracowała w Orlenie.

Ewa Bugała, fot. TVP Info Article

Według ustaleń Dziennik.pl Ewa Bugała została pracownicą biura prasowego Telewizji Polskiej. Bugała nie chciała tego komentować, ale portalowi Wirtualnemedia.pl udało się nieoficjalnie potwierdzić informację o ponownym zatrudnieniu Bugały w firmie.

"Pani Ewa Bugała pracuje w zespole Centrum Informacji TVP. Zajmuje się sprawami związanymi z jej doświadczeniem i stanowi istotne wsparcie dla zespołu" - czytamy w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Ewa Bugała przez sześć lat pracowała już w Telewizji Polskiej jako dziennikarka. Najpierw pełniła funkcję researcherki w „Wiadomościach”, a od początku 2016 roku, po dużych zmianach w redakcji programu, została reporterką, relacjonowała m.in. polską politykę. W połowie ub.r. objęła funkcję szefowej programów informacyjnych w TVP Info i zaczęła prowadzić w tej stacji nowy program „Nie da się ukryć”. Wielu jej materiałom zarzucano stronniczość: sprzyjanie obecnemu obozowi rządzącemu i ostre krytykowanie opozycji.

W połowie stycznia br. Bugała poszła na urlop, po tym jak z TVP odeszli dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin i wicedyrektor Grzegorz Pawelczyk.

Na początku lutego objęła funkcje rzeczniczki prasowej i dyrektor komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Skrytykowało to wielu dziennikarzy, oceniając, że Ewa Bugała nie ma wystarczających kompetencji na stanowisko dyrektora, a jej angaż w państwowej firmie świadczy o skrajnym nepotyzmie.

Na to Bugała zapowiedziała, że w przypadku podważania jej kompetencji i wizerunku będą reagowali prawnicy Orlenu. Taką groźbę niektórzy dziennikarze wyśmiali.

Tego samego dnia Ewa Bugała poinformowała, że rezygnuje z pracy w Orlenie. - Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia - napisała.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Bugała wraca do Telewizji Polskiej, ma pracować w biurze prasowym

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
szok
Taki talent nie może się zmarnować. mierna, ale wierna.
82 12
odpowiedź
User
Adam
Najmocniej krytykują Ewę brzydkie i zazdrosne kobiety + frustraci , Ewo nie przejmuj się i do przodu
26 93
odpowiedź
User
widz555
Liczba stanowisk w CV +1.
58 7
odpowiedź
User
gość
Partyjna karuzela jak widać jeszcze się kręci, ale silnik już mocno przegrzany z powodu coraz większego obciążenia niefajnymi sprawami . Spokojnie jak pójdzie dym tacy osobnicy będą nikim.
47 7
odpowiedź
User
Adam, pojechałeś...
Najmocniej krytykują Ewę brzydkie i zazdrosne kobiety + frustraci , Ewo nie przejmuj się i do przodu
Ha,ha, ha, ha, ha...
47 7
odpowiedź
User
Gino
Jedyny komentarz to - ha ha ha ha ha ha😂
Bugała story starts again... 😂
34 5
odpowiedź
User
zenada
Tw ewa
17 6
odpowiedź
User
he he he
Dziwne, że z tak bogatym doświadczeniem - o czym sama zapewniała - nie podjęła próby znalezienia pracy w sektorze prywatnym.
50 5
odpowiedź
User
arczi
Najmocniej krytykują Ewę brzydkie i zazdrosne kobiety + frustraci , Ewo nie przejmuj się i do przodu


mysle, ze to jest najlepsze podsumowanie "warsztatu" tej kobieciny. Jej jedynym atutem jest uroda.
35 8
odpowiedź
User
dojna_zmiana
Co się dzieje z tym państwem? Nie jestem przeciwko PiSowi ale to jakaś kpina, żeby wykształceni ludzie, z doświadczeniem i dorobkiem nie mieli pracy, a jakieś miernoty ciągle dostają stanowiska bez żadnego wysiłku????!!!!!!!!!!! Skoro odeszła z TVP to niech do jasnej cholery wysyła po 20 CV dziennie i zobaczy jak trudno k....zarobić na chleb i znaleźć pracę?? Hodujecie w tym państwie darmozjadów, popychadła bez klasy, to sługusy bez kręgosłupów, i to ma być bezstronny dziennikarz? Niech p. Bugała zatrudni się gdzieś jako sekretarka i pokaże sama co potrafi!!!!!!!!!!! Na to już nie można patrzeć!
54 7
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing