SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Lis-Jeżak PR managerem Symantecu na region EMEA

Ewa Lis-Jeżak objęła funkcję PR managera na region EMEA w firmie Symantec. Wcześniej pracowała w Hewlett-Packard Polska i Vogel Publishing.

Ewa Lis-Jeżak PR managerem Symantecu na region EMEA

Jako PR manager na region EMEA w Symantecu Ewa Lis-Jeżak będzie kierować rozwojem strategii komunikacyjnej dla produktów z rodziny Norton na rynkach rozwijających się w Europie, Afryce i na Środkowym Wschodzie. Przede wszystkim będzie odpowiadać za działania w Polsce, Rosji, Turcji, Dubaju i Afryce Południowej.

Ewa Lis-Jeżak poprzednio przez 10 lat pracowała w firmie Hewlett-Packard Polska, gdzie była odpowiedzialna m.in. za komunikację korporacyjną, PR technologii i usług dla przedsiębiorstw, a także pełniła funkcję rzecznika prasowego HP. W latach 2002-2007 zajmowała się marketingiem i komunikacją na rynku konsumenckim w dziale druku i przetwarzanie obrazu HP. Wcześniej kierowała działem marketingu w wydawnictwie Vogel Publishing (wówczas publikującym m.in. magazyn „Chip”). Ponadto przez kilka lat wykładała komunikację na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera w Krakowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Lis-Jeżak PR managerem Symantecu na region EMEA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl