SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Rafalska marketing managerem w DLH Poland

Ewa Rafalska objęła funkcję marketing managera w DLH Poland, dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Wcześniej pracowała m.in. w firmach Pfleiderer Grajewo, Monier i Lellek Group, prowadzi też własną agencję GFO Fusion Marketing.

Ewa Rafalska Article

W DLH Poland Ewa Rafalska odpowiada za całość działań marketingowych i komunikacyjnych oraz realizację nowych inicjatyw z zakresu wsparcia sprzedaży. Poprzednio zajmował się tym w firmie Piotr Piechota, który obecnie jako dyrektor operacyjny na Europę Środkowo-Wschodnią odpowiada za strategię wsparcia sprzedaży oraz nadzoruje obszar IT, HR, logistyki, administracji i środowiska.

Ewa Rafalska ostatnio zarządzała własną agencją GFO Fusion Marketing realizującą zintegrowane kampanie marketingowe. Wcześniej w latach 2010-2013 pracowała jako manager projektów marketingowych w Pfleiderer Grajewo, w latach 2005-2010 jako specjalista ds. PR w Lafarge Dachy (później Monier), a w latach 2000-2005 specjalista ds. sprzedaży w Lellek Group.

Ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia menedżerskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Ewa Rafalska marketing managerem w DLH Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl