SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Wolska-Rzewuska, Krzysztof Szymczak i Konrad Dorabialski będą zarządzać Saatchi & Saatchi IS

Z początkiem lutego przyszłego roku stanowiska co-managing directorów agencji Saatchi & Saatchi IS obejmą Ewa Wolska-Rzewuska i Krzysztof Szymczak - w kolejnych miesiącach do zespołu dołączy Konrad Dorabialski.

Ewa Wolska-Rzewuska będzie odpowiedzialna w agencji za rozwój klientów w obszarze marketingu zintegrowanego, ATL i BTL. Przez 11 lat związana była z Havas Wordwide, a przez 4 lata z Dentsu Aegis Network, gdzie pełniła funkcje m.in. integrated directora i business development directora. W ostatnim czasie kierowała niezależną agencją kreatywną Sixstyone Yards, wcześniej była country head spółki Vice Media. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej.

Za pion international i ecommerce odpowiedzialny będzie Konrad Dorabialski. Poprzednio pracował w Hypermedia , gdzie pełnił stanowisko client service & business directora i zajmował się rozwojem klientów w obszarze web development & operations na rynkach międzynarodowych.

Krzysztof Szymczak w strukturze agencji odpowiadać będzie za segment innowacji i digital. Wcześniej, przez 11 lat związany był z Isobar Polska (Dentsu Aegis Network), gdzie pełnił funkcję client service directora. Z branżą reklamową związany jest od ponad 15 lat, doświadczenie gromadził, zarządzając zespołami projektowymi w polskich i zagranicznych strukturach agencji.

- Przyjście do nas Ewy, Krzysztofa i Konrada kończy 6 miesięczny, zasadniczy etap zmian w Saatchi & Saatchi IS. To doświadczeni managerowie, których unikalne, zdobyte na rynku globalnym portfolio kompetencji, jest odpowiedzią na potrzeby agencji w kwestiach bieżących oraz doskonale wpisuje się w wyznaczoną dla Saatchi IS ścieżkę rozwoju na kolejne lata - powiedział Krzysztof Andrzejczak, CEO Saatchi & Saatchi IS.

Saatchi & Saatchi IS została uznana w tegorocznej edycji Effie Awards za najlepszą agencję i zdobyła dwie złote statuetki Effie – za kampanie „Bonjour w Carrefour” oraz  „Wojna z rakiem” dla Alivia - Fundacji Onkologicznej Osób Młodych.

Dołącz do dyskusji: Ewa Wolska-Rzewuska, Krzysztof Szymczak i Konrad Dorabialski będą zarządzać Saatchi & Saatchi IS

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
SU
Kierowała Sixstyone Yards :D ha ha ha i co wykierowała??!! A agencja to powiedziane o wiele za dużo - kolejny pomysł B (pewnie po kolejnym joincie). Ludzie!!! Przestańcie opowiadać te głupoty!!! :D
odpowiedź
User
Anonim
Rozumiem, że Andrzejczak ma dobre wspomnienia z Isobaru, ale ta agencja zawsze była cienka. Wyciąganie z niej ludzi, żeby obsadzić najwyższe stanowiska w S&S to bardzo wątpliwy przepis na sukces. I w dodatku mało elegancka forma rekrutacji...
odpowiedź
User
Anonim
Rozumiem, że Andrzejczak ma dobre wspomnienia z Isobaru, ale ta agencja zawsze była cienka. Wyciąganie z niej ludzi, żeby obsadzić najwyższe stanowiska w S&S to bardzo wątpliwy przepis na sukces. I w dodatku mało elegancka forma rekrutacji...
odpowiedź