SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fabrity ma umowę z Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej o wartości do 16 mln euro

Spółka Fabrity z Grupy K2, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, podpisała umowę ramową z FRONTEX – Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej. Klient zamierza wydać na rozwój oprogramowania do 16 mln euro netto z opcją wzrostu wartości zamówień.

Article

Umowę ramową zwarto na 24 miesiące. Umowy wykonawcze na konkretne prace związane z rozwojem i utrzymaniem oprogramowania zawierane będą na zasadzie konkurencji z partnerami, którzy zawarli umowy ramowe. Takich firm jest sześć, podczas gdy w postępowaniu wpłynęło siedemnaście ofert wykonawców oraz konsorcjów.

- Samo zawarcie umowy ramowej oczywiście nie jest gwarancją pozyskania jakichkolwiek zleceń, ale historia pokazuje, że potrafimy przebić się jakością i warunkami handlowymi w gronie już starannie wyselekcjonowanych podmiotów. W ramach poprzednich umów ramowych z FRONTEX wykonaliśmy prace za większość przewidzianego budżetu - informuje Tomasz Burczyński, prezes spółki Fabrity.

Fabrity już współpracowała w FRONTEX

Dwie poprzednie czteroletnie umowy ramowe z agencją FRONTEX spółka Fabrity zawarła w latach 2016-2017. Ich konstrukcja była zbliżona do omawianej umowy, jednakże dotyczyły usług rozwoju i utrzymania oprogramowania w węższych obszarach, tj. oprogramowania na platformie Microsoft SharePoint oraz rozwiązań Business Intelligence z wykorzystaniem produktów Microsoft. Wartości maksymalne usług, które mogły zostać dostarczone przez wszystkich partnerów, miały łączną wartość 3,25 mln euro netto.

Spółka Fabrity, w ramach realizacji umów wykonawczych, do końca trzeciego kwartału 2020 roku dostarczyła usługi o łącznej wartości ponad 2 mln euro netto.

Zawieranie umów wykonawczych na konkretne prace związane z rozwojem i utrzymaniem oprogramowania prowadzone będzie w trybie konkurencji („opening of competition”), w ramach którego partnerzy, którzy zawarli umowę ramową otrzymywać będą zapytania i składać będą oferty.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fabrity ma umowę z Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej o wartości do 16 mln euro

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl