SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fabryka Komunikacji Społecznej przygotuje kampanię o pozasądowym rozwiązywaniu sporów

Fabryka Komunikacji Społecznej po wygranym przetargu przygotuje dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów kampanię społeczną dotyczącą pozasądowego rozwiązywania sporów.

Article

W prowadzonym przez UOKiK przetargu brały udział dwie agencje – Fabryka Komunikacji Społecznej i Mastermind Media. Obie złożyły oferty, proponując kwoty w wysokości ok. 400 tys. zł brutto.

Ostatecznie UOKiK wybrał do współpracy Fabrykę Komunikacji Społecznej.

Kampania, którą zajmie się agencja będzie prowadzona pod hasłem „Polub polubowne” i ma obejmować emisję czterech wersji spotów 30-sek. w internecie (media społecznościowe, serwisy VoD) oraz na ekranach LCD w środkach komunikacji miejskiej. UOKiK chce przy tych działaniach współpracować z blogerami lub vlogerami. Grupą docelową zaplanowanej kampanii będą osoby składające reklamacje - ludzie w wieku 25-54 lat, z wykształceniem minimum średnim, z miast, przeciętnie zarabiający i dobrze oceniający swoją sytuację materialną, aktywnie korzystający z internetu.

Celem kampanii „Polub polubowne!” będzie budowanie świadomości pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich oraz zachęcenie konsumentów do wejścia na stronę.polubowne.uokik.gov.pl i zapoznanie się z tym sposobem rozwiązania sporu na linii konsument-przedsiębiorca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fabryka Komunikacji Społecznej przygotuje kampanię o pozasądowym rozwiązywaniu sporów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl