SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fabryka Komunikacji Społecznej za 2,4 mln zł przygotuje kampanię GIS o uzależnieniach

Fabryka Komunikacji Społecznej wygrała przetarg Głównego Inspektoratu Sanitarnego na przygotowanie i realizację ogólnopolskiej kampanii na temat uzależnień. Wartość kontraktu wynosi ponad 2,4 mln zł.

Article

Przetarg Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczył opracowania i realizacji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej na temat wpływu uzależnień na życie człowieka. Jej celem ma być upowszechnianie zdrowego trybu życia, wolnego od nałogu jako postawy społecznie pożądanej.

Kampania ma obejmować emisję spotów wideo, aktywności w internecie, działania public relations. Zaplanowano ją na okres od momentu zawarcia umowy z wybraną agencją do marca 2017 roku.

Przetarg rozpoczęto w lipcu br. Fabryka Komunikacji Społecznej pokonała w nim dziewięciu konkurentów: Infinity Media, Agorę, Ecorys Polska, Althermedia oraz pięć konsorcjów złożonych z firm: Mastermind Media i John Pitcher, MCP Publica i The Digitals, Marketing&Communications Consultants i Media On, Grupa Eskadra i ClickAd Interactive oraz .bringMore advertising i Profile.

Wartość umowy zawartej pomiędzy GIS a Fabryką Komunikacji Społecznej wynosi 2,42 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fabryka Komunikacji Społecznej za 2,4 mln zł przygotuje kampanię GIS o uzależnieniach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl