SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Face it! partnerem RAS Associates Public Relations

Agencja PR Face it! z siedzibą w Warszawie oraz RAS Associates LLC z Philadelphii ogłosiły początek partnerskiej współpracy, której celem jest świadczenie usług PR na terenie Unii Europejskiej i Ameryki Północnej.

Joanna Adamiak, CEO agencji Face it! i Bob Schiers, założyciel i CEO w RAS AssociatesArticle

W ramach umowy partnerskiej firmy otworzyły swoje wirtualne biura w miastach – siedzibach partnera. Wzajemne przedstawicielstwa stworzą obu agencjom możliwość szerszego dotarcia z usługami PR do potencjalnych klientów w Europie i Ameryce Północnej.

- Z prawdziwą przyjemnością wraz z RAS Associates ogłaszamy początek nowego biznesowego przedsięwzięcia – mówi Joanna Adamiak, CEO agencji Face it! – Wirtualne biuro w Filadelfii, w siedzibie RAS Associates otwiera Face it! szerokie spektrum nowych możliwości zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i całej Ameryce Północnej. Współpraca z amerykańską agencją to również okazja do biznesowego łączenia potrzeb obecnych i przyszłych klientów.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerską współpracą z Face it! – komentuje Bob Schiers, założyciel i CEO w RAS Associates. – Mieliśmy przyjemność pracować z Joanną i jej zespołem przy okazji wielu projektów w ciągu ostatnich lat, więc obecne partnerstwo jest zwieńczeniem tej kooperacji. To dla obu naszych firma szansa na poszerzenie możliwości dostarczania usług biznesowych na terenie Unii Europejskiej i Ameryki Północnej.

Wzajemne wsparcie PR

Właściciele obu firm po raz pierwszy nawiązali kontakt, kiedy agencja Face it! dołączyła do Unified Strategies Public Relations Network międzynarodowej sieci niezależnych firm Public Relations założonej właśnie przez Boba Schiersa i Susan Hamburg z Orlando na Florydzie.

– Nasze biznesowe partnerstwo daje obu agencjom możliwość zaistnienia na nowych rynkach, a także pozwoli na zaproponowanie naszym klientom efektywnych rozwiązań i racjonalnych kosztowo usług, wzbogaconych o lokalne doświadczenie partnera – mówi Joanna Adamiak. - Jest bardzo wiele firm zarówno w Polsce, jak i w UE, które potrzebują wsparcia PR-owego na terenie USA i Ameryki Północnej - i na odwrót, wiele firm ze Stanów i całej Ameryki prowadzi swoje interesy tutaj – dodaje Adamiak.

Face it! to agencja PR założona w 2012 roku z siedzibą w Warszawie. Agencja specjalizuje się w usługach PR, media relations, influencer i celebrity marketingu oraz organizacji eventów. CEO agencji Joanna Adamiak jest współzałożycielką branżowej organizacji SAPR, gdzie pełni funkcję przewodniczącej Rady Nadzorczej.

RAS Associates LLC jest agencja marketingową i PR założoną w 1987 roku przez Boba Schiersa. Firma ma swoją siedzibę w Heinesport pod Philadelphią. Agencja specjalizuje się w usługach PR, marketingu, komunikacji kryzysowej, zarządzaniu i planowaniu eventów.

Dołącz do dyskusji: Agencja Face it! partnerem RAS Associates Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl