SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Fakty" zyskują

Styczeń to kolejny rekordowy miesiąc tvn. Zmienione "Informacje" nie zyskują telewidzów

Największą popularnością wśród programów informacyjnych (pod uwagę wzięto główne wydania "Wiadomości", "Panorama"," Informacje dnia" i "Fakty") cieszą się "Wiadomości" nadawane w TVP 1 - wynika z danych AGB Polska.
 
W styczniu 2003 można zauważyć trend wzrostowy oglądalności "Faktów", minimalny spadek oglądalności "Panoramy" i "Informacji dnia", oglądalność "Wiadomości" pozostała na tym samym poziomie.

Ranking programów informacyjnych w styczniu 2003 :

Description

AMR

WIADOMOSCI avg.

6 648 475

FAKTY avg.

4 295 794

PANORAMA avg.

3 325 352

INFORMACJE DNIA /PROG.INFO./ avg.

2 027 566


W rankingu najchętniej oglądanych wydań „Faktów”, wydanie z 7 stycznia 2003 roku znalazło się na 5 miejscu.

TOP 10 najchętniej oglądanych wydań „Faktów”

Description

Dates

AMR

FAKTY

2001-10-07 (Sun)

5 670 568

FAKTY

2001-12-02 (Sun)

5 466 369

FAKTY

2001-01-01 (Mon)

5 155 407

FAKTY

2001-11-18 (Sun)

5 150 131

FAKTY

2003-01-07 (Tue)

5 054 357

FAKTY

2002-01-20 (Sun)

5 025 608

FAKTY

2003-01-29 (Wed)

4 985 333

FAKTY

2002-01-02 (Wed)

4 976 592

FAKTY

2002-12-30 (Mon)

4 973 417

FAKTY

2003-01-13 (Mon)

4 969 023

Dane: AGB POLSKA

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Fakty" zyskują

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl