SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konrad Mikołajczyk współwłaścicielem Film Produkcji

20 proc. udziałów domu produkcyjnego Film Produkcja przejął Konrad Mikołajczyk, członek zarządu spółki. Poprzednio jedynym udziałowcem spółki był jej prezes Stanisław Dziedzic.

Konrad MikołajczykArticle

Konrad Mikołajczyk przejął 120 udziałów Film Produkcji o nominalnej wartości 60 tys. zł. Stanowią one 20,1 proc. kapitału firmy.

Pozostałe 476 udziałów spółki o wartości nominalnej 238 tys. zł ma jej założyciel i prezes Stanisław Dziedzic.

Konrad Mikołajczyk od ponad trzech lat w zarządzie Film Produkcji

Konrad Mikołajczyk z Film Produkcją jest związany od 20 lat. Zaczynał jako asystent produkcji, potem był m.in. kierownikiem produkcji i producentem.

Na początku 2018 roku został szefem pionu produkcji reklamowej, a w drugiej połowie 2018 roku dołączył do zarządu firmy. W zarządzie jest jeszcze Stanisław Dziedzic, który funkcję prezesa pełni od założenia Film Produkcji w 2007 roku.

Mikołajczyk zarządza w Film Produkcji zespołem produkującym reklamy, przygotowywanie ofert do przetargów oraz nadzoruje komunikację.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W 2020 r. przychody firmy Film Produkcja skurczyły się o 49,2 proc. do 21,15 mln zł, a jej wynik netto poszedł w dół z 437 tys. zł zysku do 381,9 tys. zł straty. 93 proc. wpływów spółka osiągnęła z realizacji reklam.

Dołącz do dyskusji: Konrad Mikołajczyk współwłaścicielem Film Produkcji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl