SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Film "Spectre" hitem w USA

Obraz "Spectre" trafił na pierwszą pozycję amerykańskiego box office.

Daniel Craig jako James BondArticle

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda (Daniel Craig) kieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M (Ralph Fiennes) toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Léa Seydoux gra Madeleine Swann - lekarkę, córkę zabójcy imieniem Swann, która poznaje 007 w swojej klinice w Austrii. Monica Bellucci wciela się w Lucię Sciarrę, wdowę po zamordowanym mafioso. Kolejna odsłona przygód Agenta 007 w trzy dni przyniosła 73 miliony dolarów.

Druga nowość to animacja "Fistaszki - wersja kinowa". Obraz ukazuje przygody cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku bohaterów opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charliego Browna, psa Snoopy'ego i ich przyjaciół. W nadchodzącym filmie Charlie Brown zakochuje się dziewczynie, która dołączyła jego do klasy. Snoopy w tym czasie chce natomiast wytropić swojego wroga, Czerwonego Barona. Za reżyserię odpowiadają Steve Martino i Paul Feig. Film zarobił w trzy dni 45 milionów dolarów.

Oto pełne zestawienie:
1. "Spectre" - 73 milionów dolarów
2. "Fistaszki - wersja kinowa" - 45 milionów dolarów
3. "Marsjanin" - 9,3 milionów dolarów
4. "Gęsia skórka" - 6,9 milionów dolarów
5. "Most szpiegów" - 6 milionów dolarów
6. "Hotel Transylwania 2" - 3,5 milionów dolarów
7. "Ugotowany" - 3 miliony dolarów
8. "Łowca czarownic" - 2,6 milionów dolarów
9. "Praktykant" - 1,8 milionów dolarów
10. "Paranormal Activity: Inny wymiar" - 1,6 milionów dolarów.

Dołącz do dyskusji: Film "Spectre" hitem w USA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl