SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange rusza z pokazami letniego kina. 39 seansów do końca sierpnia

Orange Polska poinformował o starcie jego corocznej akcji organizowania darmowych plenerowych seansów kinowych w różnych miastach i regionach Polski. W tym roku projekt o nazwie Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem przewiduje 39 pokazów organizowanych w 18 miejscowościach w całym kraju, akcja trwa od 28 czerwca do 26 sierpnia 2019 roku.

Article

Według zapowiedzi tegoroczne Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem obejmie 18 miejscowości i 39 pokazów rozsianych po wakacyjnych kurortach, ośrodkach wypoczynkowych i miejscach, w których Polacy najchętniej spędzają letnie urlopy.

W ciągu dwóch miesięcy, od 28 czerwca do 26 sierpnia br. filmy w kinie plenerowym będzie można oglądać za darmo zarówno w popularnych letniskach, jak Krynica Morska, Mikołajki czy Białka Tatrzańska mniej znanych miejscowościach: Borne Sulinowo, Tleń czy Gołdap.

Orange obiecuje, że w repertuarze kina plenerowego pojawią się przeboje, które docenili widzowie na całym świecie, wśród nich takie tytuły jak „Cudowny chłopak”, „Kochankowie z Księżyca. Moonrise kingdom” czy „Najlepsze najgorsze wakacje”.  

Repertuar pokazów weekendowych został wyselekcjonowany we współpracy z kanałem filmowym Kino TV pod hasłem „Filmy twojego życia”. Wszystkie filmy ma łączyć jedno: zostawiają widzów z dobrym samopoczuciem.

Według Orange dużym walorem trasy kina plenerowego jest wysoka jakość obrazu i dźwięku. Za obsługę pokazów odpowiada ekipa pracująca na projektorze kinowym w międzynarodowym standardzie kina cyfrowego obsługującym kopie filmowe DCP (digital cinema package) i na ekranach airscreen o wysokim współczynniku odbicia światła i powierzchni projekcyjnej 45 m. kw.

Poniżej prezentujemy harmonogram i lokalizację seansów organizowanych przez Orange

W najbliższym czasiy:

    28 czerwca, piątek, godz. 22:00, Gniezno, Rynek Główny: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”;
    29 czerwca, sobota, godz. 22:00, Gniezno, Plac Św. Wojciecha: „Co kryje miłość”;
    30 czerwca, niedziela, godz. 22:00, Gniezno, Plac Św. Wojciecha: „Casanova po przejściach”;
    2 lipca, wtorek, godz. 22:00, Borne Sulinowo, plaża przy Ośrodku Wypoczynkowym Marina, ul. Jeziorna 6: „Najlepsze najgorsze wakacje”;
    3 lipca, środa, godz. 22:00, Łagów, Amfiteatr Łagowski, ul. Chrobrego: „Królowie Lata”;
    4 lipca, czwartek, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Królowie Lata”;
    5 lipca, piątek, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Mikołajek”;
    6 lipca, sobota, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”;

W pierwszym kwartale br. Orange Polska zanotował ponad 2,7 mld zł przychodów i 2 mln zł straty netto. Liczba użytkowników usług komórkowych operatora wzrosła o 3,3 proc., o 40 tys. zwiększyło się grono klientów usług konwergentnych, zaś 958 tys. użytkowników korzysta z oferty Orange TV.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange rusza z pokazami letniego kina. 39 seansów do końca sierpnia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl