SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Filmy z iplex.pl w telewizorach Panasonic (wideo)

W telewizorach Panasonic z platformą Viera Cast będzie można oglądać filmy z serwisu iplex.pl. Specjalna aplikacja zostanie udostępniona w grudniu br.

Filmy z iplex.pl w telewizorach Panasonic (wideo)

Aplikacja iplex.pl pozwoli w telewizorach Panasonic z platformą Viera Cast, umożliwiającą podłączenie ich do internetu, oglądać za darmo dowolne z ponad 1,5 tys. filmów dostępnych w tym serwisie. Warunkiem prawidłowego wyświetlenia filmu będzie posiadanie łącza internetowego o przepustowości minimum 1,5 Mbit/s oraz obejrzenie reklamy przez rozpoczęciem projekcji.

– Telewizory to naturalne środowisko dla kinowych produkcji, czyli treści, które oferuje nasz serwis –uzasadnia Łukasz Skrzypek, prezes Iplex. – Wprowadzenie serwisu iplex.pl na telewizory z systemem Viera jest kontynuacją naszej strategii, która przewiduje udostępnianie najlepszych jakościowo treści multimedialnych za pośrednictwem telewizora i internetu – dodaje Maciej Pączka, kierownik produktów video w polskim oddziale Panasonic.
Aplikacja iplex.pl zostanie udostępniona w telewizorach Panasonic przed Bożym Narodzeniem. Zasoby programu będą stopniowo aktualizowane o filmy dodawane do standardowej wersji tego serwisu.

Przypomnijmy, że niedawno w telewizorach Panasonic z systemem Viera pojawiła się aplikaca ipla, dająca dostęp do seriali i programów z kanałów należących do Grupy Polsat (więcej na ten temat). Natomiast iplex.pl latem br. był promowany wspólnie z Coca-Colą: pod nakrętkami litrowych butelek napojów tej firmy znajdowały się kody pozwalające obejrzeć w tym serwisie filmy ze specjalnej kolekcji (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Filmy z iplex.pl w telewizorach Panasonic (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl