SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Finał Miss World 2006 odbędzie się w Warszawie

Zapadła decyzja, które z polskich miast gościć będzie finalistki Konkursu Miss World 2006.

Komisja Konkursowa, złożona z przedstawicieli Biura Miss Polonia, Polskiej Organizacji Turystycznej, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Związku Miast Polskich jednogłośnie zadecydowała o przyjęciu oferty złożonej przez Warszawę. Stolica zorganizuje nie tyko Finał Konkursu, ale również cztery imprezy towarzyszące.
 
O wyborze Warszawy zadecydowała bardzo profesjonalnie przygotowana oferta, spełniająca wszystkie warunki zawarte w specyfikacji konkursu oraz zabezpieczenie przez stolicę środków finansowych, gwarantujących realizację złożonej oferty.

Dzisiejsza decyzja o oznacza jedno: Konkurs Miss World 2006, wydarzenie przyciągające uwagę milionów ludzi na całym świecie, odbędzie się w Polsce, w Warszawie. To wielki sukces i ogromna szansa dla naszego kraju – powiedziała Elżbieta Wierzbicka, Przewodnicząca Komisji Konkursowej, Prezes Biura Miss Polonia.

Oprócz najważniejszego wydarzenia Konkursu Miss World 2006, czyli samego Finału, Warszawa zorganizuje również cztery imprezy towarzyszące, w tym uroczystą galę powitalną.

Ogromnie cieszę się, że to właśnie Warszawa będzie gospodarzem Wielkiego Finału Miss World 2006. Dzisiejsze rozstrzygnięcie to jasne przesłanie praktycznie dla całego świata, że nasz kraj i sama Warszawa, jest zdolna do organizacji imprez na najwyższym, światowym poziomie – powiedział Tadeusz Deszkiewicz, Dyrektor Biura Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Mogę zdradzić, że nie zamierzamy poprzestać wyłącznie na organizacji imprez, które przedstawiliśmy w naszej oficjalnej ofercie. Chcemy maksymalnie wykorzystać szansę, jaką stwarza dla Warszawy takie wydarzenie, jak wybory najpiękniejszej kobiety świata – dodał T.Deszkiewicz.
Dzisiejsza decyzja nie zamyka drzwi przed innymi miastami, które chciałyby gościć u siebie uczestniczki Konkursu Miss World 2006, a z różnych względów nie spełniły wymogów specyfikacji konkursowej lub nie zdecydowały się na przysłanie zgłoszenia. Zainteresowanie władz samorządowych tym wydarzeniem jest bardzo duże. Widać, że samorządy postrzegają Konkurs jako olbrzymią szansę promocyjną, która odpowiednio wykorzystana, może zaowocować wymiernymi korzyściami dla miast, regionów i ich mieszkańców.

 
Zdajemy sobie sprawę, że warunki rozstrzygniętego dzisiaj konkursu, zarówno pod względem formalnym, jaki i finansowym były bardzo trudne do spełnienia. Na pewno będziemy w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanymi ośrodkami i cały czas jesteśmy otwarci na nowe propozycje – powiedziała E.Wierzbicka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Finał Miss World 2006 odbędzie się w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl