SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

FONE wprowadza usługę FONE Świat

Od wczoraj klienci indywidualni i biznesowi wrocławskiego operatora FONE mogą korzystać z usługi numeracji zagranicznej.

Usługa ta polega na przypisaniu do telefonu w Polsce zagranicznego numeru z wybranego kraju świata, co skutkuje tym, że osoby dzwoniące do nas z tego kraju wybierają numer lokalnie i płacą tak jak za rozmowy w ramach tego państwa. Realizacja tej nowatorskiej usługi jest możliwa dzięki współpracy FONE z operatorami telekomunikacyjnymi z całego świata i polega na odpowiednim kierowaniu numerów od zagranicznych operatorów do platformy FONE.

Usługa numeracji zagranicznej, w ramach sieci FONEMON nazywana FONEMON Świat, a dla klientów biznesowych – FONE Świat, to możliwość korzystania z zagranicznego publicznego numeru telefonu w ramach internetowych połączeń telefonicznych świadczonych przez operatora FONE. W praktyce oznacza to, że użytkownik korzystający z połączeń głosowych FONE otrzymuje wybrany przez siebie numer z zagranicznej strefy różnych państw Europy i świata. Przykładowo, wybierając numer z brytyjskiej sieci telefonicznej osoby dzwoniące z Wielkiej Brytanii do Klienta FONE muszą wybrać jedynie numer lokalny, a koszt jaki poniosą za to połączenie będzie taki sam, jakby dzwonili do osoby przebywającej w Wielkiej Brytanii.

Dodatkową zaletą usługi jest możliwość wyboru numeru nie tylko z danego kraju, ale również z danej strefy numeracji w ramach tego państwa np. można wybrać numer brytyjski ze strefy numeracyjnej Londynu. Tym samym koszt, jaki ponoszą dzwoniący na ten numer znajomi, rodzina i partnerzy biznesowi przebywający w Londynie, jest taki jak w przypadku połączeń lokalnych w ramach londyńskiej strefy numeracyjnej, niezależnie czy dzwonią z telefonu stacjonarnego, czy telefonu GSM.

Nowa usługa numeracji zagranicznej daje możliwość rodzinie, znajomym i partnerom biznesowym zza granicy bardzo komfortowo i tanio kontaktować się z Klientem FONE w Polsce.
„Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto często rozmawia z rodziną, bądź znajomymi przebywającymi za granicą, a zwłaszcza dla firm, które działają na rynku międzynarodowym i posiadają za granicą swoją centralę, przedstawicielstwo lub oddziały, bądź też często dzwonią do nich zagraniczni partnerzy, kontrahenci i klienci – mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes Zarządu w firmie FONE – Dołączając tę usługę do naszej oferty dajemy naszym Klientom sposobność uruchomienia wirtualnego biura zagranicznego firmy bez konieczności wyjeżdżania z Polski, można więc powiedzieć, że znosimy granice dla biznesu – kontynuuje Krzysztof Surgut - Usługa numeracji zagranicznej to przede wszystkim prestiż dla firm i wiarygodność w oczach zagranicznych partnerów biznesowych.” 

Obecnie operator FONE udostępnia numery telefonu m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Włoch, Kanady i USA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: FONE wprowadza usługę FONE Świat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl