SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa akcja magazynu „Forbes Women”

Redakcja „Forbes Women” (Ringier Axel Springer Polska) szuka kobiet po 50. roku życia, które udowadniają, że wiek to nie przeszkoda, lecz dodatkowa motywacja. Kandydaturę można zgłosić do 19 lipca, a zapraszane są panie, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach jak np. sport, biznes czy nauka.

Nowe wydanie listy „50 po 50” ma ukazać się w kolejnym numerze magazynu „Forbes Women”. Docenione zostaną kobiet, które rozwijały swoje kariery, ale także miały ważny wpływ na swoje środowisko. Redakcja szuka pań, które wyróżniły się na płaszczyźnie biznesu, sportu, kultury, działań non profit czy nauki.

Redakcja szuka historii kobiet

- Ideą stojącą za listą „50 po 50” jest nie tylko zebranie wyróżnionych sylwetek, ale także manifestacja ruchu, który podkreśla, że dojrzałe kobiety mają ogromny potencjał do wpływania na świat. W czasach, gdy wiele firm nadal nie docenia potencjału pracowników powyżej 50. roku życia, stawiamy na promocję kobiet, które udowadniają, że zarówno życie prywatne, jak i zawodowe może kwitnąć i przynosić owoce nawet po przekroczeniu tej magicznej granicy wieku. Naszą listą chcemy inspirować do walki z ageizmem i pokazywać, że prawdziwy sukces może przyjść w każdym wieku, jeśli tylko jest się gotowym na wyzwania i zmianę – przekazał mediom Piotr Zieliński, dziennikarz „Forbes Women” i twórca listy „50 po 50”.

Czytaj także: Kolejne urodziny “Forbes Women”

Zgłaszać można się do 19 lipca br. Wystarczy wypełnić ankietę, w której trzeba uzasadnić swoje miejsce na liście i opisać zmianę, jakiej dokonało się po 50. roku życia. 

Jak podawaliśmy, z początkiem czerwca 2024 r. Agnieszka Filipiak, Konrad Sadurski oraz Maciej Gajek objęli nowe funkcje zastępców redaktorki naczelnej „Forbes Polska” Katarzyny Dębek. Filipiak ma odpowiadać za „Forbes Women”, a Konrad Sadurski oraz Maciej Gajek za “Forbes” i Forbes.pl. 

Dołącz do dyskusji: Nowa akcja magazynu „Forbes Women”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl