SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Frenzy uruchamia nowe studio transmisyjne do realizacji esportowych

Firma Frenzy uruchomiła nowe studio transmisyjne, które ma pozwolić na realizację większej liczby projektów esportowych jednocześnie.

W początkowej fazie nowe studio będzie wykorzystywane do realizacji polskiej transmisji regionalnego turnieju VRL East: Surge w grę Valorant, którego faza zasadnicza rozpoczęła się 16 lutego.

Nowe studio Frenzy

Nowe warszawskie studio ma powierzchnię 84m2 i jest obecnie przeznaczone do prowadzenia i transmitowania analiz z turnieju VRL East: Surge. Obiekt pomieści maksymalnie 15 wykwalifikowanych pracowników, w tym operatorów, montażystów, dźwiękowców i realizatorów. Studio pozwoli firmie na dalszy rozwój w obszarze transmisji wydarzeń esportowych w najpopularniejsze tytuły, takie jak League of Legends, CS:GO, Rainbow Six oraz nagrywania audycji o charakterze publicystycznym.

Uruchomienie dodatkowego studia, było konieczne w celu zapewnienia jak najlepszej jakości transmisji z meczów w ramach turnieju VRL East: Surge – powiedział Marcin Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy. - W odróżnieniu do pozostałych obsługiwanych przez nas obiektów, studio Valorant, zlokalizowane jest w biurowcu Blue Point. Dzięki temu możemy być bardziej elastyczni, jeśli chodzi o przeprowadzanie kilku transmisji w tym samym czasie – dodaje Kilar.

Trwający turniej VRL East: Surge jest regionalnym projektem realizowanym w całości przez Frenzy. Firma odpowiada za organizację rozrywek od strony administracyjnej i operacyjnej, produkcję sygnału z transmisji, obsługę kanałów społecznościowych w języku polskim i angielskim, a także kwestie związane z pozyskiwaniem sponsorów i współpracę z partnerami komercyjnymi. Frenzy koordynuje również działania partnerów z rynku czeskiego, rumuńskiego, węgierskiego i greckiego.

Frenzy to dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe.

Dołącz do dyskusji: Frenzy uruchamia nowe studio transmisyjne do realizacji esportowych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fan DJB
Super Studio. też tam jest robiony najlepszy program piłkarski "DJB" :]
odpowiedź