SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Friz zbiera nową Ekipę

Karol "Friz" Wiśniewski ogłosił, że zwycięzcy programu "Twoje 5 minut", dołączą do nowej ekipy influencerów, która zamieszka wspólnie w jednym domu.

Twórcy youtube'owej EkipyArticle

Friz formuje kolejną Ekipę młodych twórców, która zamieszka w jednym domu i tam będzie wspólnie pracować nad tworzeniem  treści. Rąbka tajemnicy Friz uchylił w nowym odcinku show Ekipy "Twoje 5 minut". Zapowiedziano w nim, że program wygrają dwie osoby. W nagrodę, oprócz kontraktu, zamieszkają w remontowanym właśnie domu, który Friz kupił pół roku temu. Razem z innymi influencerami przez rok będą tworzyć treści na YouTube i media społecznościowe.

Program "Twoje 5 minut" zadebiutował na YouTube pod koniec września br., ma formułę podobną do telewizyjnych formatów talent-show. - Jest to program, w którym uczestnicy będą rywalizowali o to, kto jest najlepszym influencerem. Do wygrania jest wieloletni kontrakt oraz udział w projekcie GenZie - zapowiadał Karol "Friz" Wiśniewski.

Uczestnicy programu "Twoje 5 minut" wykonują różne zadania związane z codziennymi zobowiązaniami influencerów - jak sesje zdjęciowe czy tworzenie treści do social mediów. Na początek w programie udział wzięło 13 uczestników.

Kanał Genzie ma na YouTube ponad 412 tys. subskrybentów, a kanał Karola "Friza" Wiśniewskiego 4,5 mln.

Ekipa ma ambicje wejście na giełdę

Od początku lutego br. akcjonariuszem Ekipa Holding jest kontrolowany przez Januarego Ciszewskiego wehikuł inwestycyjny JR Holding. Objął wtedy 12,3 mln akcji nowej emisji, które stanowią 11,97 proc. kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu. W opublikowanym w maju  sprawozdaniu JR Holding wartość godziwa tego pakietu określono na 17,218 mln zł. Oznacza to, że wycena Ekipa Holding wynosi 143,8 mln zł.

W listopadzie ub.r. Ekipę Holding podpisała list intencyjny z kontrolowanym przez Januarego Ciszewskiego funduszem JR Holding. Firmy umówiły się wtedy, że w zamian za pakiet akcji Ekipy wehikuł Januarego Ciszewskiego pomoże jej na główny lub boczny rynek warszawskiej giełdy „poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia”.

Na początku lutego zapowiedziano, że Ekipa Holding połączy się z notowanym na bocznym rynku warszawskiej giełdy Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym. Dodano, że w efekcie fuzji „powstanie podmiot o mocnej pozycji konkurencyjnej w branży nowoczesnych mediów”. Miesiąc później podpisano umowę term sheet, w której ustalono kolejne szczegóły fuzji. Ma ona nastąpić do końca września br., w zarządzie połączonego podmiotu będą prezes i wiceprezes wskazani przez Ekipę oraz drugi wiceprezes wskazany przez Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, a w radzie nadzorczej ma być od pięciu do dziewięciu członków, z których trzech (w tym przewodniczącego) wskaże Ekipa, a trzech - Beskidzkie Biuro Inwestycyjne.

W drugiej połowie czerwca Ekipa Holding sprzedała akcje nowej emisji za 10,38 mln zł, kupiło je 45 osób fizycznych i firm. Pozyskane środki spółka zamierza przeznaczyć w całości na rozwój.

Dołącz do dyskusji: Friz zbiera nową Ekipę

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anonim
Chcę skupić się na samym programie... On nie ma absolutnie żadnego sensu. Wszystkie inne programy typu reality show, chociaż sprawiają pozory bycia talent show. Tutaj Friz z góry powiedział, że nie szuka najlepszej osoby. Potrzebuje konkretnego typu zachowań i charakteru, ma swoje typy i właściwie to zaprosił 15 osób, żeby przetestować, to co założył sobie już na samym początku programu.
odpowiedź
User
zirf
Za jakiś czas zestarzeją się wraz z publiką, publika zajmie się życiem, pracą, a oni zostaną na bezrobociu i bez żadnych sensownych umiejętności :)
odpowiedź
User
mini wersow
od ilu lat morzna dołączyć do ekipy
odpowiedź