SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

FullSix kontynuuje obsługę mediową PLL LOT

Agencja mediowa FullSix Media, należąca do Havas Media Group przetarg na obsługę mediową PLL LOT. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej jesienią 2017 roku.

fot. materiały prasowefot. materiały prasowe

Przedstawiciele LOT-u ani Havas Media Group nie komentują zakończonego przetargu.

FullSix Media zajmuje się obsługą mediową polskiego przewoźnika od jesieni 2017 roku. Spółka ta została utworzona w strukturze Havas Media Group właśnie do wyłącznej obsługi polskiego przewoźnika. - Poprzez utworzenie spółki celowej zapewniamy naszemu klientowi całkowitą wyłączność - tłumaczyła wówczas Małgorzata Węgierek, prezes FullSix Media (jednocześnie szefowa Havas Media Group).

Agencja odpowiada za planowanie i zakup mediów dla LOT w Polsce i na pozostałych 40 rynkach, na których działa przewoźnik (m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Kazachstanie, Japonii i Korei Południowej).

Do jej najważniejszych zadań należą: opracowanie strategii mediowej dla LOT, obsługa medialna kampanii reklamowych, koordynowanie działań podwykonawców w Polsce i za granicą, przygotowanie analiz rynku mediów, monitorowanie działań konkurentów i inne usługi dodatkowe.

Z naszych ustaleń wynika, że nowa umowa LOT-u z FullSix Media została zawarta na czas nieokreślony.

Dołącz do dyskusji: FullSix kontynuuje obsługę mediową PLL LOT

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Burak
Brawo Siigma Biis!
odpowiedź