SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fundacja DKMS w kampanii „Kiedy dorosnę…” wspiera dziecięce marzenia o zdrowiu

Celem nowej kampanii fundraisingowej Fundacji DKMS pod hasłem: „Kiedy dorosnę…” jest wsparcie dzieci w walce z nowotworami krwi i zapewnienie im szansy na spełnianie marzeń oraz aspiracji w już zdrowym, dorosłym życiu. 

Article

W Polsce co roku diagnozuje się około 1100-1200 nowych przypadków nowotworów u dzieci, a blisko 40 proc. stawianych diagnoz to schorzenia układu krwiotwórczego, w tym białaczki i chłoniaki. Choroba zmienia codzienność małych pacjentów, ale nie sprawia, że przestają marzyć i snuć plany na przyszłość.

- Bohaterami kampanii są 7-letnia Wiktoria i 3-letni Szymuś. Pokazujemy ich małe i wielkie marzenia o dorosłym życiu. Kampania przypomina, że choroba nowotworowa dziecka całkowicie zmienia rzeczywistość całej rodziny. Przychodzi niespodziewanie, burząc dotychczasowy tryb życia i poczucie bezpieczeństwa. Dla małych pacjentów choroba to również przerwa od beztroskiego dzieciństwa, od codziennej zabawy, szkoły lub przedszkola, kontaktu z rówieśnikami. Celem Fundacji DKMS jest kompleksowa pomoc dla małych pacjentów i ich rodzin w całym procesie leczenia - mówi Agnieszka Gadomska, specjalistka ds. fundraisingu Fundacji DKMS i koordynatorka kampanii.

Kampania obejmuje działania w social mediach i outdoorze. Za opracowanie koncepcji kreatywnej odpowiada Fundacja DKMS ze wsparciem Promo Agency, za działania mediowe Performics.

Autorem zdjęć małych bohaterów jest Robert Szaban.

Dołącz do dyskusji: Fundacja DKMS w kampanii „Kiedy dorosnę…” wspiera dziecięce marzenia o zdrowiu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl