SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fundusze unijne w Małopolsce na interaktywnej mapie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego uruchomił stronę internetową, zawierającą informacje na temat projektów zrealizowanych w województwie małopolskim przy wsparciu środków z funduszy Unii Europejskiej.

Fundusze unijne w Małopolsce na interaktywnej mapie

Pod adresem mapyfunduszy.umwm.pl znajduje się interaktywna mapa, dzięki której można przeglądać projekty dofinansowane w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006.

Animowana mapa umożliwia znalezienie informacji dotyczących rodzaju danej inwestycji, jej lokalizacji czy wysokości środków przeznaczonych na realizację. Zastosowane rozwiązania interaktywne dają możliwość filtrowania projektów z uwzględnieniem kryteriów o różnym stopniu szczegółowości.


Projekty są na mapie zaznaczone za pomocą graficznych ikon, które automatycznie się grupują i odpowiednio rozsuwającą, jeśli jest więcej projektów danej kategorii w tym samym miejscu, np. w jednym mieście.

W planach jest również ujęcie na mapie projektów realizowanych w Małopolsce w ramach innych programów operacyjnych finansowanych ze środków unijnych.

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego witrynę zrealizowała agencja Eura7.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fundusze unijne w Małopolsce na interaktywnej mapie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mario
To jest masakra. Dlaczego nie wykorzystano chociażby google maps?
8 8
odpowiedź