SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gabriela Zenka i Jakub „Pietz” Piecuch w kampanii „SM - walcz o siebie!”

Twarzami tegorocznej edycji kampanii „SM - walcz o siebie!”, promującej aktywność życiową osób ze stwardnieniem rozsianym, są tancerka Gabriela Zenka i muzyk Jakub „Pietz” Piecuch. Za strategię i kreację akcji odpowiada agencja Telescope.

Gabriela Zenka i Jakub „Pietz” Piecuch w kampanii „SM - walcz o siebie!”

Kampania „SM - walcz o siebie!” ma na celu zwalczenie wizerunku stwardnienia rozsianego jako choroby nieuchronnie kojarzonej z wyrokiem niepełnosprawności a nawet śmierci. Pierwsza edycja akcji była prowadzona jesieni ub.r. (przeczytaj więcej i obejrzyj spoty).

- W tegorocznej odsłonie kampanii będziemy jeszcze dobitniej mówić o potrzebie normalnego życia osób chorych na SM, o życiu prywatnym, związkach, rodzicielstwie, pracy - zapowiada Malina Wieczorek, dyrektor agencji Telescope. Twarzami tegorocznej edycji będą Gabriela Zenka, tancerka znana m.in. z programu „Got to dance”, oraz muzyk Jakub „Pietz” Piecuch. Na potrzeby działań zlecono firmie badawczej Maison sondaż dotyczący stwardnienia rozsianego, który przeprowadzono zarówno wśród zdrowych, jak i chorych osób.

Spot z nowej odsłony „SM - walcz o siebie!” będzie pokazywał, jak ważne dla chorych na stwardnienie rozsiane są pasje. 30-sekundowy filmik wyreżyserował Bartosz Konopka, a wyprodukowała firma Mojo Films. Kampania będzie też prowadzona w radiu, internecie (m.in. serwis sm-walczosiebie.pl i działania na Facebooku), prasie oraz na outdoorze. Zdjęcia, na których oparte będą materiały graficzne, wykonał Radosław Polak.

Nowa odsłona „SM - walcz o siebie!” rozpocznie się 23 maja. Za strategię i kreację kampanii odpowiada agencja Telescope. Partnerami akcji są Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Fundacja Neuropozytywni i Fundacja Urszuli Jaworskiej.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gabriela Zenka i Jakub „Pietz” Piecuch w kampanii „SM - walcz o siebie!”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl