SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gala KSW 57 w systemie per pay view w Cyfrowym Polsacie i IPLI

W sobotę, 19 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 57. Dostęp do wydarzenia będzie możliwy w systemie pay-per-view (PPV) w cenie 40 zł na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV, w telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

Podczas gali KSW 57 dojdzie do ośmiu walk, stawką trzech z nich będzie mistrzowski pas. W walce wieczoru Michał „Masakra” Kita (20-11-1, 12 KO) stanie do boju z Philem De Friesem (18-6, 2 KO) o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Z kolei o mistrzowski pas kategorii lekkiej będzie walczył Roman Szymański (13-5, 2 KO) i Marian „Golden Boy” Ziółkowski (21-8-1, 5 KO).

Natomiast były mistrz kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (21-11, 8 KO) spotka się z byłym czempionem wagi półśredniej Borysem „Diabłem Tasmańskim” Mańkowskim (21-8-1, 3 KO).

Kolejna walka odbędzie się pomiędzy dwoma zawodnikami wagi koguciej – będzie to Antun Račić (24-8-1) oraz Bruno Santos (9-1, 1 KO). W klatce spotka się także Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik (12-0, 9 KO) z Abusem Magomedovem (23-4-1, 13 KO).

Na gali KSW 57 zaprezentują się również Tomasz „Goryl” Drwal (22-5-1, 14 KO) oraz Patrik Kincl (22-9, 10 KO). Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) skrzyżuje rękawice z finalistą programu „Tylko Jeden” – Marcinem „Krakusem” Krakowiakiem (9-3, 4 KO).

Z kolei rywalem Alberta „Złotego” Odzimkowskiego (11-4, 3 KO) będzie debiutujący w KSW zawodnik z Niemiec - Christian Eckerlin (12-5, 5 KO).

Jak oglądać galę KSW 57?

Dostęp do walk będzie możliwy w systemie PPV od godziny 20.00. Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie per per view w cenie 40 zł.

Zamówienia można dokonać poprzez wysłanie SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043; w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl; w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50; w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane do czasu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych zaleca się złożenie zamówień do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Natomiast użytkownicy IPLI mogą obejrzeć wydarzenie w ipla.tv lub w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników w Polsce, w tej samej cenie - 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Pojedynki stoczą: Phil de Fries vs Michał Kita – walka o pas kategorii ciężkiej; Roman Szymański vs Marian Ziółkowski – walka o pas kategorii lekkiej; Artur Sowiński vs Borys Mańkowski; Antun Račić vs Bruno Santos – walka o pas kategorii koguciej; Cezary Kęsik vs Abus Magomedov; Tomasz Drwal vs Patrik Kincl; Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak; Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin.

W trzecim kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała wzrost przychodów o 3,8 proc. r/r do 3 mld zł i kosztów operacyjnych o 2,4 proc. do 2,49 mld zł, dzięki czemu jej zysk netto poszedł w górę z 236,5 do 345 mln zł. Liczba sprzedanych przez holding usług telefonii mobilnej w modelu abonamentowym zwiększyła się o 7,9 proc.

Dołącz do dyskusji: Gala KSW 57 w systemie per pay view w Cyfrowym Polsacie i IPLI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl