SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Gang Bystrzaków" w Biedronce. Zupełnie nowe zasady akcji z pluszakami

W poniedziałek w sklepach sieci Biedronka (Jeronimo Martins Polska) startuje nowa odsłona znanej z poprzednich lat akcja lojalnościowej z maskotkami. Tym razem nosi nazwę "Gang Bystrzaków", a jej zasady są inne niż wcześniej. Premiowane naklejkami potrzebnymi do odbioru maskotek nie są już bezpośrednio konkretne wydane w sklepie kwoty, ale oszczędzanie. Maskotek nie będzie można też kupić.

fot.gangbystrzakow.pl Article

W ramach akcji "Gang Bystrzaków" klienci będą mogli odbierać maskotki w zamian za zebrane naklejki. Akcja w tym roku prowadzona jest pod hasłem "Oszczędzanie to nasza misja". Bohaterami Gangu są dwa zwierzątka i jeden owoc: Pies Dźi-Pi-Es z supermocą "bliskość", Świnka Skarbonita z supermocą "cena" oraz Jabłko Newton z supermocą " jakość".

"Gang Bystrzaków" w Biedronce: jak zdobywać maskotki

Zasady tegorocznej akcji są zupełnie inne od tych, które obowiązywały przy poprzednich Gangach. Wówczas klient otrzymywał naklejki w zamian za konkretne kwoty wydawanych w sklepach Biedronka pieniędzy za zakupy.

W tym roku naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6 zł jest przyznawana jedna naklejka. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się.
Naklejki należy zbierać na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej (album).

Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka. Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 naklejek.

Dodatkowo prowadzona jest cotygodniowa akcja Wirtualny Portfel. Klient co tydzień może wybierać wybieraj z nowej oferty, a część zapłaconej przez niego kwoty zostaje zapisana automatycznie w jego Wirtualnym Portfelu powiązanym z kartą Moja Biedronka.

Środki zapisane w Wirtualnym Portfelu można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Aby odebrać maskotkę trzeba uzbierać 50 naklejek, z kolei aby otrzymać książkę - wystarczy 15 naklejek.

Maskotki i książki będzie można odbierać od 26 września do 3 grudnia br. W tym roku - w przeciwieństwie do lat poprzednich - nie ma możliwości zakupu maskotek. Można je odebrać jedynie po uzbieraniu wymaganej liczby naklejek.

 

W Biedronce były już „Gang Świeżaków”, „Gang Słodziaków” i „Gang Fajniaków”

W poprzednich latach Biedronka ruszała ze swoim programem lojalnościowym w ostatnim tygodniu sierpnia. W ub.r. była to akcja pod nazwą "Gang Swojaków "- akcja ruszyła 26 sierpnia. W 2021 roku w Gangu Swojaków było dwanaście maskotek. Sześć z nich miało magiczne zdolności i swojskie imiona. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola.

W 2016 i 2017 roku zrealizowano dwie odsłony promocji „Gang Świeżaków”, w której za naklejki za zakupy można było otrzymywać maskotki symbolizujące owoce i warzywa. Jeronimo Martins Polska podało, że w odsłonie akcji w 2017 roku klienci odebrali ponad 6 mln pluszaków, a rok wcześniej ok. - 4,6 mln. W 2016 roku akcja okazała się tak popularna, że w wielu sklepach zaczęło brakować Świażaków. W odpowiedzi jesienią 2018 roku Lidl Polska w ramach akcji „Lidlaczki z Ryneczku” wprowadził do sprzedaży maskotki warzyw i owoców.

Jesienią 2018 i 2019 roku sieć prowadziła akcję "Gang Słodziaków". W 2019 roku w ramach kampanii przyznano klientom ponad 7 mln maskotek.

Z kolei jesienią 2020 r. zorganizowano „Gang Fajniaków”, w którym do zdobycia były maskotki symbolizujące obiekty przyrodnicze kojarzące się z ekologią. W ramach akcji klienci Biedronki zdobyli ponad 8 mln pluszaków. W 2021 roku akcja też cieszyła się dużą popularnością - po niespełna trzech tygodniach jej trwania detalista rozdał ok. 1 miliona maskotek.

Dołącz do dyskusji: "Gang Bystrzaków" w Biedronce. Zupełnie nowe zasady akcji z pluszakami

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gościu_346534683
Wydaje mi się że zasady są bardziej skąplikowane niż w poprzednich latach. Czy klienci zrozumieją nowe zasady?
I co z dostępnością towaru. Już teraz z dostępnością wielu towarów jest różnie.
14 1
odpowiedź
User
ToJa
Serio, ja nic z tego nie rozumiem, pewnie będzie zamieszanie w sklepach w związku z tymi zmianami...
14 3
odpowiedź
User
123
współczuję pracownikom sieci
10 0
odpowiedź